Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kialakulhat valamilyen mentáli...

Kialakulhat valamilyen mentális probléma akkor, ha apám alkoholista volt?

Figyelt kérdés
Apám majdnem az egész gyerekkoromat végigitta, anyámmal éjjel-nappal veszekedett, sajnos meg is verte őt egy jó párszor a szemem láttára, vagy a fülem hallatára. Éjszaka nem hagyott minket aludni. Szerintetek ez nyomot hagyhat az ember pszichéjében? Ugyanis már elég rég óta depresszív tüneteket észlelek magamon. Tele vagyok szorongással, de nem tudom mi lehet az oka. Szakemberhez még nem fordultam, de gondolkozom rajta. Szerintetek?

2013. márc. 6. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szakember. Én Apám is csinált hasonlót egy ideig, (fizikai bántalom nem volt, csak iszonyat üvöltözés éjfélnél is tovább néha, Tv-zés, gépezés, egyéb hangoskodás) de aztán szerencsére egy a pia miatti NAGYON NAGY ÉGÉS következményeként leállt vele.

Amúgy persze, hogy hagy nyomot az emberben ez kétségtelen.

2013. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neked szükséged volt segítségre?
2013. márc. 7. 16:34
 3/3 anonim válasza:
1. válaszoló írd már meg privátban, hogy mi volt az a NAGYON NAGY ÉGÉS? :D
2013. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!