Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavar/Mániás depress...

Bipoláris zavar/Mániás depresszió?

Figyelt kérdés

Beszélgetnék olyan személlyel,akinek szintén ez a baja

(22f)


2013. máj. 12. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Hali!


Rólam az egyik pszichiáterem mondta, hogy bipoláris vagyok, de tőle eljöttem, most egy másik pszichológushoz járok, de ő nem mondott ilyet, "csak" depresszió és szocfóbia a diagnózisa, nem tudom, hogy most akkor mi is van tulajdonképpen...

Miért, te bipoláris vagy?

2013. máj. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem borderline-bipó volt az eldöntendő kérdés, és a borderline "győzött" bár a néha megjelenő öt percig tartó fellelkesüléseim nem igazán illenek be a borderline tünetei közé de mivel rendkívül agresszív vagyok magammal szemben ezért nem lehetek bipós - a pszichológus szerint, de én nem hiszem hogy ez ilyen fekete-fehér.. nektek mik a tüneteitek?
2013. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Második, miért nem lehetsz attól bipoláris, hogy magaddal szemben agresszív vagy?

Én is nagyon sokat fordulok saját magam ellen, és bántom magam, ahogy csak és ahol tudom, lelkileg testileg mindenhogy, elég durva dolgokat csinálok, mégis bipolárisnak mondott... oO

2013. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van különbség a kettö között? bipolár/borderline?

Mi az?

2013. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Borderline vagyok, az hasonló, mint a bipó. Ha gondolod, írj privit!
2013. máj. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok, személyiségzavarom is van.


21/f

2013. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!