Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mostanában egyre többet...

Mostanában egyre többet gondolok arra, hogy öngyilkos legyek. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt érzem, hogy haszontalan vagyok. El szoktam gondolkodni azon, hogy felvágom az ereimet, és az talán örömet fog okozni. Mert sajnos nincsenek barátaim. A szüleim sokat veszekednek. Én meg már annyira egyedül vagyok, és úgy érzem, hogy engem senki nem becsült meg, mindent rosszul csinálok vagy elrontok. Semmihez nincs tehetségem. Senkinek nem hiányoznék, ha meghalnék. Mit tegyek, hogy ne érezzem ezeket?

2013. jún. 8. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy hány éves vagy? Tininek tűnsz...


[Nyugi én aztán nem vagyok pedo]

2013. jún. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
19/f, de kortársaimnál sokkal gyerekesebb vagyok, nem élek olyan "felnőtt" életet, mint ők. Ezért is tűnhetek tininek...
2013. jún. 9. 08:54
 3/9 anonim válasza:
100%

Senki sem haszontalan :-)! Az erek felvágása senkinek nem okoz örömet! A szüleid is meg mi mind hibás nevelés áldozatai vagyunk, ezért veszekszenek, veszekszünk és nehezen találunk barátokat. Ez végtelenül szomorú így nagyon sokan gondolunk az öngyilkosságra, de ezek ellenére az élet SZÉP!!! Nem érdemes eldobni, mert nem tudod meg sosem mit veszítesz. A szomorúság is egy állapot amely mulasztható. Hallgass vidám zenét, légy sokat a napon, vegyél be D-vitamint, és ne akarj görcsösen semmit, próbálj lazulni:-)!

Olvass jó könyveket, Rejtő Jenő! :-)

2013. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

még vmi: igazán csak az fog majd becsülni akivel megszeretitek egymást, illetve akinek Te adsz sok-sok szeretetet, lesz ilyen is:-)! És ne feledd Kolombusz is rosszul számította ki az útját és "elrontotta" a partot érést. A tehetség meg legalább annyi bajjal jár mind amennyi örömet okoz.

üdv:notredam

2013. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szavaidat, kicsit már jobb. Milyen zenéket ajánlanál?
2013. jún. 9. 11:07
 6/9 Skywalker33 ***** válasza:
100%

halihó,


a legfontosabb h megtudd hogy nincs halál, az öngyilkosság hátra visz nem előre, sehová se lépsz ki mert élni fogsz csak eldobtad az amúgy rettentően értékes lehetőséget hogy most fizikai testben ügyeskedjél a Földön.

Az öngyilkosok sokkal rosszabb helyre jerülnek.

Gyorsan nézz utánna az igazságnak de a leggyorsabb ha MOST hiszel nekem :)


csoki

T.

2013. jún. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nem tudom milyen a zenei ízlésed, majdnem mindegy, de azért lehetőleg ne punkot és ne sirató dalokat :-).

Nekem a cuntry, a hatvanas-hetvenes évek zenéje, Abba daloktól szokott jobb kedvem lenni.

A zenére a szervezetben olyan kémiai hatások indulnak be amelyek csökkentik a szorongást, így jobb kedvre derítenek. (Ez tudományosan igazolt:))Csoki válasza szerintem feltevésre alapszik annak igazolásáról még nem hallottam, de ettől még lehet akár igaz is, nekem is szimpatikus:)

Üdv: netredam

2013. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A countryval én is sokat szemezgetek, esetleg ajánlanál pár énekest, és számot?
2013. jún. 10. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!