Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok már meghalni...

Miért nem tudok már meghalni végre?

Figyelt kérdés
Annyiszor próbálkoztam, felkészültem, végigjátszottam az agyamon, nekikezdtem, és valahogy mégse sikerült. Miért nem?:'( Úgy félek hogy megtalálnak, vagy valahogy túlélem, és lecsesznek...

2013. jún. 14. 17:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Ha tényleg öngyilkos akarnál lenni akkor nemide írogatnál.
2013. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer egy öngyilkossági kísérletem után aznap éjjel a "gyomormosóban" helyeztek el. Én általában gyógyszerrel próbáltam magam kinyírogatni. És mielőtt leoltanának a parasztok , nos szóval nem 30 szemmel. Tehát a gyomormosóba dugtak, mert tele volt az "örző" hozzám hasonló hülye öngyilkos jelöltekkel.Egész éjjel folyt az infúzió és be voltam pelenkázva,ami azért a szobatisztaság után elég gáz. De nem nagyon voltam magamnál. Éjjel hallottam,hogy hoztak egy-két hozzám hasonlót, ott szépen ledugták neki a csövet és kimosták a belüket. Nem valami nagy élmény. Ha a tiédet mossák sem túl izgi. Leöntenek vagy csomó vizet. Hogy megmentsék a nyomorult életedet. Ha pedig túl éled életed végéig hallgathatod a szöveget anyádtól,apádtól, a rokonaidtól, az orvostól. Az összes orvosi papírodon rajta lesz,hogy kiakartad magad nyírni. Kifogsz valami bunkó elmeorvost és tele tömnek gyógyszerekkel. Többet leszel rosszul,mint jól. Bezárnak a dili házba. Sírhatsz ríhatsz de nem engednek ki. Ugye nem tetszik? Akkor felejtsd már el ezt az ostobaságot!
2013. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem is akarod igazán. Érzed, hogy még feladatod van ebben az életben. Ha félsz attól, hogy a szándék miatt lecsesznek, akkor biztos az is érdekel, hogy mit éreznének, ha sikerülne...

Nem szabad feladni! Sosem tudhatod mit hoz a holnap.

"Életben kell maradni, mert holnap újra fölkel a nap, és ki tudja, mit hoz a dagály..."

2013. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nincs semmi amiért egy kicsit is érdemes lenne élned?!
2013. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Lenne, mert egyetem, barát, meg kutya, de nekem semmi nem kell.

Nem akarok boldog lenni, semmi. Talán csak hogy fizikailag mostanság próbálkoztam, új, ezért. De hátha sikerül.

2013. jún. 14. 22:00
 6/20 anonim ***** válasza:
Atyaég. Tudod mit! Képzeld el a világot nélküled, mi történne halálod utáni órákban, napokban, kit hogyan érintene rokonaid, baráti körben. Aztán aludj egyet, holnap biztos szép nap lesz.
2013. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Minden este ezzel fekszem le, elhiheted:S
2013. jún. 14. 22:36
 8/20 anonim ***** válasza:

Hát az ilyen önző emberekért szégyellem, hogy az ember civilizáltnak tekinti magát. Szégyen!!!!

Egyébként a legerősebb ÖSZTÖN a túlélés ösztöne, ezt legyőzni csak hatalmas elszántsággal lehet, neked meg igazából okod sincs az egészre kész röhej

Meg félsz, hogy lecsesznek? Ez komoly? Ha annyira utálnád az életet és kiakarnál szállni ezt már meg se éreznéd. Egyébként abból is látszik, hogy sok mindenkinek fontos vagy, de te csak magadra bírsz gondolni

2013. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Makra Péter Endre ***** válasza:
Akiknek nincsenek önismereti problémái, azok (jogosan) hülyének néznek, hiszen más szemüvegen keresztül látják a világot. Rossz helyen kopogtattál, az itteni kommentek nagy része nélkülöz minden empátiát, sokszor sértő, megalázó. Szintén jogosan, hiszen senki sem akar komolyan részese lenni egy tragikus színjátéknak. Lassíts, keress jó dolgokat az életedben, apró kis változásokat iktass be a hétköznapokba, keress társat, Nálad gyengébbet, esendőbbet. Meglátod, ha nem a "mindenséggel" méred magad, visszatér az önbizalmad is. Akkor pedig mint gyakorlott tanácsadó, csak mosolyogsz a lekezelő kommenteken.
2013. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De hát nekem bőven van önbizalmam, mert futnak utánam a fiúk, és egyetemre is most nagy esélyem van, de egyik sem kell:S
2013. jún. 15. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!