Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért idegesít minden?

Miért idegesít minden?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és sportolok. Mostanában minden hülyeségen felidegesítem magam, pl: ahogy mások esznek (a hangjára gondolok), ha nem sikerül valami(pl most, hogy nyolcadjára gépelem el ugyanazt a szót). Van amikor még azon is felmérgelem magam, ahogy valaki beszél. Tudatában vagyok a ténynek, hogy nem ők idegesítőek, mert rajtam kívül senkit sem zavar; meg, hogy az én hibám. De mit tegyek ellene? Ez így nagyon nem okés. Szerintem a szüleim már lassan azt gondolják, hogy idegbeteg vagyok. Tegnap például fel akartam venni egy könyvet az asztalról, és kicsúszott a kezemből, erre földhöz vágtam. Néha még magam is meglepődök rajta, hogy miket csinálok. Help!

2013. jún. 15. 23:27
 1/1 anonim ***** válasza:
azért idegesít minden, mert a személyiséged egyik része, aki az akaratodat képviseli elégedetlen saját magaddal. Tehát van egy vagy több olyan vágyad, amit nem vagy képes itt és most beteljesíteni. Ezt visszatükrözi a környezeted, vagyis kívül meglátod azt, amit belül, önmagadon belül még nem látsz. Sokszor ellentétes vágyaink hajtanak, vagy egyszerre vágyunk is valamire, meg félünk is. Ha ezeket az ellentéteket belül megtaláljuk és megoldjuk, akkor toleránsabbak tudunk lenni mindennel.
2013. jún. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!