Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelki problémákkal küzdők,...

Lelki problémákkal küzdők, elolvasnátok ezt?

Figyelt kérdés

Olvassátok el figyelmesen, és kérlek szépen értelmezés után, meséld el, volt-e rád hatással, ha igen milyen hatással!

[link]

[link]



2013. jún. 22. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Az elsőbe beleolvastam, amikor oda értem hogy: "...a világhírű, megvilágosodott spirituális tanító, Eckhart Tolle vezette be......" aki olyan világhírű hogy be kell mutatni, különben kutya se ismeri az nekem nem kell.

Mellesleg szerintem humbug az egész.

2013. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát ha életedben nem foglalkoztál spirituális dolgokkal, akkor honnan ismernéd? spirituális körökben világ hírü.

Mind1, ha nincs szükséged arra, hogy jobban legyél, akkor ne olvasd el, nem neki tennél vele szivességet.

Marcangold magad tovább

2013. jún. 24. 07:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Én elolvastam figyelmesen, bár nem küzdök lelki problémákkal, de hatással volt rám!
2013. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább menj pszichológushoz!
2013. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tetszett az írás egészen addig, hogy:


"Mit tehetünk a fájdalomtesttel kapcsolatban? Meg lehet-e szüntetni vagy valahogyan lehet-e uralni? Az Új föld című, világhírű könyv vagy A világ csak belülről változhat meg című (MP3-as) CD elmondja."


Szép és jó, hogy ezek az önzetlen emberek segíteni akarnak, de miért így? Inkább ne etetett volna be; jobban érezném magam. CD-t nem fogok venni.

2013. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lin71 ***** válasza:

Bevallom őszintén én hülyeségnek tartom. Elmondom miért.

Nekem ez spiritisztának tűnik. Valami kiváltja azt, hogy a fájdalomtested veszi át az irányítást... ugyanmár.


Mire az ember odáig jut, hogy egy apróság ennyire összetöri, az nem egy rövid folyamat. Addigra annyi rossz és fájdalom történik az életében, hogy egy apró rossz dolog is megzavarja az egyensúlyt. És ez a gond. Hogy eljutunk idáig, hogy egy apró dolog is ekkora káoszt vált ki. Ezt kellene megakadályozni.


Mindenki úgy áll az élethez, ahogy, de szerintem a legfontosabb, amit nem szabad elfelejteni, hogy mi irányítunk. Nincs olyan, hogy "a fájdalomtest átveszi az irányítást..." De induljunk ki ebből. Kié a fájdalom? A tiéd. Tehát kié a fájdalomtest? A tiéd. Emiatt tiéd az irányítás.

2013. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A videók fent vannak a youtuben, nem kell megvenned.


A fájdalomtestről.

Amikor elkap az ideg, mert becsapják előtted az ajtót, van-e tudatos döntésed arról, hogy elkapjon az ideg?

amíg az ilyen jellegü tanításokat nem érted meg, nem.

Ahogy az emberek 99% nem. Nevezheted bárminek, de a lényegen nem változtat. tiéd, nem tiéd tökmind1. Önkívületi állapotba kerülsz, amint felidegesít valaki, és tudattalanul cselekszel. Ez a lényege, nem az, hogy minek hívják

2013. júl. 22. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!