Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátrai gondozóba milyen...

Pszichiátrai gondozóba milyen súlyos lelki problémákkal lehet menni?

Figyelt kérdés

Szorongok és szociális fóbia szerű tüneteim vannak. Egyfolytában azon agyalok, hogy mások mit gondolnak rólam és alig merek mondani valamit. Mindig azt érzem, hogy nem vagyok szimpatikus az embereknek, akkor is, ha nem is ismernek. Félek, hogy kitudódnak rólam dolgok, amiket én szégyenletesnek gondolok, pedig lehet, hogy egyáltalán nem azok.

Fizetős rendelésre nincs pénzem.

Az sztk-ba meg nem tudom, hogy elég súlyos-e ez, hogy elmenjek.

Végülis a munkámat ellátom, nincsenek pánikrohamaim meg ilyesmi.

De úgy érzem kezd elhatalmasodni rajtam ez, folyton azon agyalok, hogyha ezt meg ezt csinálom, akkor az emberek mit fognak gondolni rólam, és nevetségessé válok vagy ellenségesek lesznek velem.


2013. jan. 2. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Pszichiátriai gondozóba bármilyen problémával mehetsz, főleg, ha úgy érzed, hogy ez a probléma az életminőségedet erősen rontja. Azoknak az embereknek a nagy része, aki gondozóba jár emellett teljesen normális életet él.
2013. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!