Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az egyik lakótársam (29 éves...

Az egyik lakótársam (29 éves lány) plüssmacival alszik, azt mondja, azért, mert a pszichológusa javasolta. Ilyen tényleg van? Mármint hogy a szakember ilyet ajánl egy felnőtt embernek, hogy plüssállattal aludjon?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 21:17
 1/8 anonim válasza:
Lehet, hogy a pszichológus sem a leglángészebb szakember, de serintem itt nem erről van szó. Igazából a válasz attól függ, hogy miért ajánlotta a plüssállatot a lánynak. Ha azért, mert esetleg a lánynál valamiféle szeretethiányt észleltek, akkor ez teljesen helyénvaló. ;)
2013. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
El tudom fogadni, de akkor is nagyon meglepett!
2013. jún. 22. 22:25
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
A felnőtt és a gyerek között csak annyi a különbség, hogy az egyik öregebb mint a másik, viszont lelke mélyén mindenki gyermek.
2013. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, ebben sok igazság van...
2013. jún. 23. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a plüssmacira szavazok!
2013. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Igen, van ilyen. Ha valakinek szorongásos zavarai vannak gyakran van egy komforttárgy amivel biztonságban és nyugodtabban érzi magát. Lakótársad esetében ez egy plüssmaci. Teljesen jó a szakember, ne ítéljetek el valamit, csak azért mert még nem találkoztatok vele!
2013. júl. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
én 20 éves vagyok, plüssállattal alszom és azért mert jól esik, és nem érdekel, ha valaki szerint ez fura, én ettől kényelmesebben alszom, szeretek valamit magamhoz szorítani. Amúgy én már több felnőttről hallottam, hogy plüssel alszik...
2014. jún. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 éves vagyok és én is mai napig körbe vagyok véve plüssökkel. Biztonságérzetet nyújt nekem. És én sem akarok kesobb megvalni toluk. Ha egyszer a jovendobeli ferjemmel fogok aludni se:D es olyan part valasztok aki eltudja fogadni, hogy kicsit gyermek lelkem van:D


Es total elkepzelheto h egy pszichologus ilyet javasol.

:)

2019. febr. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!