Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg pszihés betegség vagy...

Tényleg pszihés betegség vagy szervi baj lehet?

Figyelt kérdés
Rég óta küzdök pánik betegséggel szorongással igazábol rendes gyogyszert nem nagyon kaptam csak homeopátiást de nem használt ittam nyugtató teákat valeránát magne b6-ot semmit nem értem el vele! Megint el mentem az orvoshoz mert nagyon magas a pulzusom kb fél éve de eddig nem nagyon éreztem csak a pánik rohamoknál de most már folyamatosan mérem a pulzusom mindig 80 90 100 között van amikor nagyon nagy stressz van vagy pánik roham felugrik 160ra az orvosnál is 157 volt a vérnyomásom jó! Teljes vérkép jó,pajzsmirigy jó,ekg egy perces volt arra rá volt irva a tachycardia meg h bal kamrai rendellenesség erre az orvos nem mondott semmit annyit h ez nem komoly ezen ne stresszeljek! Holnap kell mennem pszihiátriára azt mondta a doki onnan fognak küldeni kardiologiára de az orvos szerint ez pszihésen van egyépként északa normál 60 70 között van! Kaptam frontint 0.25 napi eggyet! Idéglenesen!! De én inkább kettött veszek be belöle mert gyengének találom reggel és esste egyett!! De ez a bal kamrai rendllenesség nagyon aggaszt és az h az orvos azt mondta h pszihésen van én attol fálek h azért mondta mert pánik beteg vagyok mi van a ha tényleg szervi bajom van?? Nagyon félek a holnaptól!!

2013. jún. 24. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Tényleg pszichés betegség. A pszichiáter, ha nem rohan és nincs berendelve 120 beteg ugyan arra az időpontra, akkor jó sok mindent fog kérdezni, vagy néz bambán ki a fejéből. Szorongásoldó gyógyszereket fog felírni, Te beszeded, és irtó happy leszel. Aztán azért fogsz nyafogni, mert meghíztál és depis vagy, mert meghíztál. Nem írtad a korod, hogy fiú vagy lány vagy. Ne pánikolj! Ha pánikolsz, még betegebb leszel, és nem tudod az okát.

Én kezdek kigyógyulni.

2013. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
21 éves nő vagyok idöpontot kaptam remélem h normális lesz a doki! A hizás nem lenne baj mert nagyon sovány vagyok talán 47 kg 170 cm régen majdnem 60kg voltam azt mondta a doki h a stressztöl nem hizok tényleg van okom az idegességre és a rengeteg stresszre!! De akkor is félek h szivbetegség lehet! :(
2013. jún. 24. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Még egy dolgot tehetsz, az EKG leletedet elviszed egy olyan belgyógyászhoz, vagy kardiológushoz, aki nem ráz le, hanem lemagyarázza mit lát. Remélem a pszichiáter is komolyan elbeszélgetett veled. Gyógyulj meg!
2013. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát a pszihiáter szart se ért elmondam neki minden bajomgondom annyi volt a válasz h hát ennyi gomnd mellet nem csodálom a tüneteket ö kardiologushoz nem küldhet de a házi orvos is ezt mondta h nem küldhet csak belgyogyászhoz de oda azért nem küld mert szerinte pszihésen van a dili doki megnézte az meg azt modta h azért van az rá irva mert a vonalak amik fel le ugrálnak egy hangyányival magasabb az eggyik a másiknál és azk minden kis aproságot ki ir a papirra és még azt mondta h szerinte fölösleges elmenni kardiologushoz mert ugyis negativ hát köszi és szeggyem a 0.25 frontint napi eggyet pánik betegségre és kevert szorongásos depressziora ezt irta a papirra erre egy darab baba adagnyi frontin segitei fog?? Normálisak?? Hihetetlenül ki vagyok bukva!!
2013. jún. 25. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Azok sose normálisak. Próbálj ki egy általad kreált terápiát ami a következő: semmit ne vegyél be. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, folyadékot igyál, hallgass zenét, ami megnyugtat és közben gondold el, hogy utazol, hogy úszol a tengerben, hogy rengeteg barátod van. Nekem is frontint, meg a franc tudja mit írt fel, nem szedem, mert én + a mellékhatásoktól pánikoltam be. Egyébként a diligyógyász arra is jó, hogy rázúdítsd mindent. Ha van még valami, nyugodtan írd meg.
2013. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!! nagyon aranyos vagy!! megprobálom amit irtál de már probáltam réggeben is de most valahogy ugy érzem h a frontin segit mert 2-3 at veszek be belöle nem eggyet mert egy db nem segit ugy érzem de azért eggyesztetek a dokival is erröl!! csak attol parázok h már most rá szoktam ugy érzem h ha most valaki elvenné tölem a gyogyszert megörülnék!! :(
2013. jún. 26. 17:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Az tuti, mert én három napig nem aludtam, hogy önként abbahagytam. Legalább is ráfogtam. Szóval sok sikert, szia.
2013. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!