Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fejemre esett egy gipszszobor...

Fejemre esett egy gipszszobor még tegnapdélután. Most elaludtam, de arra ébredtem, hogy lezsibbadt a jobb karom. Lehet összefüggés a két dolog közt?

Figyelt kérdés
Idáig nemv olt agyrázkódásra utaló jel,remélem ez sem az.:)Ha valaki tud valamit,kérem jelezze.
2009. okt. 15. 01:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha felállsz, akkor nem szédülsz?...

Nem fáj a fejed?...


A fejeden keletkezett valami seb vagy dudor az ütéstől?...


Ha holnap reggel is furcsán érzed magad (és netán a fenti tüneteid is vannak), akkor menj el a háziorvosodhoz!!!... Jobb, ha szakember megvizsgál, biztos, ami biztos...

2009. okt. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

az agyrázkódást te nem tudod megállapítani, tulajdonképpen minden fejet ért ütési trauma agyrázkódás, az is, ha kapsz egy nagy pofont.

alvás közben gyakran lezsibbadhatnak az ember végtagjai, egyáltalán nem biztos, hogy a fejed ért ütés okozta. de persze lehetnek idegi hatásai, könnyen megzavarodhat a tested egy ilyen dologtól. viszont ez akkor akár még veszélyes is lehet. nem tudom hogy nő vagy, vagy férfi, de ha szedsz fogamzásgátlót, akkor az eleve nagyobb trombózisveszélyt jelent, ütési trauma utána meg az amúgy is kialakulhat. szóval erre figyelni kell.

2009. okt. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nő vagyok,nem szedek semmilyen gyogyit sem.Ha felállok,nem szédülök,és nem is szédültem.Kicsit fája fejem,bár most épp nem. Lett egy púpom,de de ma délutánra az is csökken,csakha megnyomom fáj:(Az tuti,megfogadtam ezentúl nemröhögök azokon a filmeken ahol leütik az embert:) Bár el nem ájultam,csak hirtelen kottyos lettem,de nekem ez is elég:)
2009. okt. 15. 02:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem összefüggés, de nem biztos. Elaludtál nem véletlen megnyomtad a jobb karod? És lehet, hogy elzsibbadt. Ez csak tipp.
2009. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pedig a leírtak alapján az agyrázkódás. fáj a fejed, és kottyos lettél. ez trauma. a kezed nem biztos, hogy ettől zsibbadt.
2009. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
amúgy hogy esett a fejedre a szobor?:D
2009. okt. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ahhh..Köszi mindenkinek,jobban vok,és nem mentem dokihoz,bár a fejem néha-néha még mindíg fáj. De sokkal jobban vagyok.Már nem vok sokkos.:D És ez jókeddvel tőlt el. Úgy esett a fejemreaz a vacak,hogy a kislányom rácsimpaszkodott a szekrény ajtajára,ami két elemből álló,és erre a felső elem,elkezdett dőllni,én meg odaszaladtam,ésmegtámasztottam a felső elemt,dea szobor az rápottyant a fejemre.A vicc az,hogy én tettem oda,mondván nem hagyon a konyhaszekrény tetején,nehogy leessen,és a rámpottyaná selőtt fél órával tettem fel a szobaiszekrényre...Jó nehéz,van vagy 4-5 kiló.Ráadásul az én munkám volt a szobor is:D:D:D:DAz élet fintora,hamár eladni nemtudtam,hát üssön agyon..deszerencse,hogy nem a kislányomra esett.:) :( :)
2009. okt. 15. 22:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
hát amkor én voltam kicsi akkor szigorúan a falhoz volt szögelve minden bútor, és ki volt kötve minden, ami mozdítható.
2009. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
15:07 vagyok! Ja én azt hittem, hogy az épületről esett le a szobrot és kint vagy. :D De megmentetted a kislányod. :)
2009. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) hahaha:) a kikötözés jór ötlet:) Gondolom nyugodt kisbaba voltál:)-lehettél:)Szegény Ősök:)
2009. okt. 16. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!