Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Álomszerű érzés, mintha a...

Emma20 kérdése:

Álomszerű érzés, mintha a világ nem lenne valóságos?

Figyelt kérdés
29 éves nő vagyok, már régóta küzdök pánik betegséggel, ami most felerősödött és mostanában kényszeres gondolatok is kínoznak, na és ez az álomszerű érzés. Ha volt már vagy van valakinek ilyen problémája szívesen beszélnék vele, hogy hogyan küzd meg vele a mindennapokban?

2013. júl. 1. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szia!nekem is sokszor van ilyen álomszerű érzésem azt hiszem,hogy csak képzelődök..pl mikor az utcán megyek akkor is mintha csak úgy mennék és egy álom lenne..ezt nem lehet így leírni :)
2013. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Vagy is így jobban belegondolva inkább az van ha megyek valahová valakivel és beszélgetek vele, azon jár az agyam, hogy lehet nincs is itt, csak magamban beszélek és a többi ember dilisnek néz. Mi lehet ez? Meghülyültem? Vagy mi?
2013. júl. 1. 21:25
 3/15 anonim ***** válasza:
detto nekem is ilyenek szoktam járni a fejemben..hogy pl ha valakivel beszélgetek és nagyokat nevetek lehet hogy az illető nincs is ott és mások hülyének néznek hogy én egyedül mit nevetgélek..
2013. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
tuti hogy nem hülyültünk meg :) hisz akkor nem vennénk észre hogy mi van..de nem tudom hogy mitől van viszont elég idegesítőő
2013. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott ilyen lenni. Például megyek az utcán, vásárolok egy boltban, és egyszer csak észbe kapok, hogy jé ez a valóság? Megtörténik? Eléggé zavaró. Mintha nem is létezne semmi sem, mégis megtörténik.
2013. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Annyira jó hogy nem vagyok egyedül ezzel! :) A héten megyek a dili dokimhoz, kíváncsi vagyok mit fog mondani erre.
2013. júl. 1. 22:48
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nem indiszkrét, leírnád majd hogy mit mondott? Én is készülök menni, de nagyon be vagyok tojva...
2013. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
detto ugyanez..megnyugtatò olvasni hogy nem vagyok egyedül ezzel..sokszor ràmtör hogy mivan ha nem is élek? ha ez nemis a valoság? ha nem is létezem? nagyon rossz érzés
2013. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez a pánikbetegség egyik tünete, nálam is előfordul, néha azt hiszem megbolondulok/tam, nagyon zavaró :( Ha rám jön gyorsan elkezdek csinálni valamit hogy eltereljem a figyelmem és akkor elmúlik...
2014. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A szorongásos zavar egyik tünete, a stresszt védi ki így az agy.... 21 vagyok.... és hosszú évek óta van.


De én szinte szeretem már. Egy probléma van vele: ha nem tudod elkergetni, meg kell szoknod - ha megszokod, pedig hiányozni fog, ha sokáig nincs. Nem is hiányzás, hane, egy új szorongásfajta jelenik meg belőle.


Nekem már örökké ez lesz :D DE nem jutottam el odáig, hogy azon agyaljak, valós-e, akti látok, szerencsére.

De a betegség természetétől függ a dokim szerint, mi is maradandó.

Nélam pl a baj, hogyha nincs is ez az érzés, AKKOR SEM tudom már a jelent teljesen valósnak érezni, ami nagyon nehezen segíthető :/ Nem tudsz egy pillanatot élvezni.

Hiába próbálod.


Igen, egy pánikzavar tünete, ne aggódj, rengetegen vagyunk.

2014. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!