Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy még ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy még ezek után is a világ legrondább fiújának tartom és érzem magamat és emiatt nem merek kezdeményezni lányoknál sem?

Figyelt kérdés

Már tetszettem egy lánynak ez egészen biztos, mert a barátnője jött oda hozzám, hogy menjek már oda hozzájuk. Ott derült ki, hogy nagyon tetszem az egyik lánynak. A lány tök zavarban volt meg minden. Igaz ez pár éve történt, de ez az egy élő példám van,a mi igazolja, hogy még a magamfajta ritka ronda fiúk is bejöhetnek egy lánynak is a világon akár. Azóta csak szemezéseket meg hátrafordulásokat tapasztaltam a lányok részéről, illetve két lány rólam súgdolózott és aranyosnak neveztek, kicsit sem volt feltűnő a viselkedésük amúgy, de mindegy, még haverom is megjegyezte, hogy tetszem az egyik lánynak szerinte. :)

Másik haverommal meg épp vártuk egy haverját és szólt, hogy néz egy lány, én közben épp mondtam a magamét haveromnak, de tényleg nézett. Később pedig, amikor elsétált, esküszöm, hogy hátrafordult és rám nézett, de fogalmam sincs azóta sem, hogy mi volt az oka errre. Megjegyzem volt más ilyen sztorim is még régebben, akkor a lány, aki előttem sétált az utcán és egy suliba jártunk, bár nem beszéltem sosem vele, szintén hátranézett rám és mosolygott is. Csak ugye én ronda fiú vagyok és ezt nem mesélem be, tény. Volt már lány, akinél bepróbálkoztam és lerondázott, kigúnyolt, kinevetett és elküldött a p.csába. Aztán leginkább neten van, hogy facebook-on csak úgy bejelölnek lányok és van, amelyik rám ír és ott is kiderült már nem is egyről, hogy tetszem neki, igaz csak képeket láttak rólam ezek a lányok, de elég fura ízlésük lehet, ha én bejövök nekik. Mindig szerettem volna magas, jóképű, nagydarab fiú lenni, akire felnézhetnek a lányok és, aki valóban vonzó tud lenni, ehelyett kaptam egy ilyen vacak testet és fejet, amivel tényleg nem szeretek még utcára sem kimenni, folyton úgy érzem, hogy biztos ronda vagyok és hülyén nézek ki. Legszívesebben valami maszkban mászkálnék mindenhová, bár az is csak a fejem takarja el, soványságomrra nem megoldás.



2012. okt. 14. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha sovány vagy kezdj el sportolni, kondizni. A fejed meg mindegy, egy férfinál elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél.
2012. okt. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A sportolás nem ér semmit... 11 éves korom óta próbáltam már ki a legkülönfélébb sportokat, és még mindig az én karom a legvékonyabb, én vagyok a legvékonyabb.

A fejem meg... Szó se róla.

Szerintem ne tartsd magad a világ legrondább fiújának, mert az én vagyok. De tényleg, én még nem találkoztam olyan magát rondának tituláló sráccal aki ne nézett volna ki jobban nálam.

Lehet mondani, hogy csak a negatív kisugárzás a bűnös, de ugyan már, azért tükörbe én is tudok nézni.

2012. okt. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
XD Előző, ez fájt. Gyúrjál ember, olyan nincs, hogy vékony marad a karod háromév folyamtos konditermezés után.
2012. okt. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha picsogás helyett összekapnátok magatokat lehet jobban mennének a dolgok.
2012. okt. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kamu az egész ellentmondásokkal
2012. okt. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyen jópár milliód, és fekete BMW-d is hozzá, ez a tuti recept. Így bármelyik nőt megkaphatod, még válogathatsz is!
2012. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu?! Eléggé fura az egész, én is szívtam, nagyon vékony vagyok, pedig sportolok is.
2012. okt. 15. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!