Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám leküzdeni a...

Hogyan tudnám leküzdeni a sötéttől való félelmem?

Figyelt kérdés

Utána olvastam az oldalon a témában de csak olyan válaszokat találtam hogyan lehet enyhíteni (pl kis LED lámpa, felhúzott redőny).

Mindig van bennem egy aggódás, egy nyomasztó érzés mikor sötétben vagyok, akár társoságban is.

Tudna valaki tanácsot adni hogyan tudnám leküzdeni véglegesen ezt?



2013. júl. 2. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha valaki küzd a félelem ellen, többnyire súlyosbítja az állapotát. Nézd meg:


https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo

2013. júl. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fogd meg magad és kezdj el sötétben mászkálni. Mindenféle gondolat fog gyötörni, amiktől félsz a sötétben, de egy idő után feloldódnak. Én például arra koncentráltam közben, hogy most mit kell itt félni, ugyanaz van mindenhol mintha világos lenne, csak épp nem látom :D

Vagy hát gondolj arra ami segít. Én az erdő közepén kezdtem el mászkálni éjjel vak sötétben, az elején majdnem összecsináltam magam, de mire kiértem már élveztem az egészet, nem is féltem. Most neked nem kell kimenni az erdőbe hozzá, csak próbálj meg sötétben mászkálni, szerintem jót tesz ha szembe nézel a félelmeiddel, és rájössz hogy hiábavalók.

2013. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!