Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetnék újra kiegyensú...

Hogyan lehetnék újra kiegyensúlyozott?

Figyelt kérdés

Elég sok minden történt az elmúlt 6 hónapban velem, ami lelkileg és fizikailag is megviselt. Volt egy rossz 1,5 éves kapcsolatom amiből kikerültem (szerencsére) volt egy roszz pályaválasztásom amit szülői nyomás hatására most befejeztem még ha nem is érdekelt és most nem tudok vele elhelyezkedni, szóval se munka se jövőkép..

Most viszont van egy új kapcsolatom de félek h tönkreteszem mert érzem magamon h lelkileg nem vagyok jól, nem vagyok kibékülve magammal. olyan ürességet érzek, nem tudom ki vagyok merre tartok és sokszor csak sodródom az árral.. a jelenlegi páromhoz képest kevésnek érzem magam ami miatt nem tudok olyan lenni mint régen ami kell egy kapcsolathoz a magabiztosság a ragyogás..

L/23


2013. júl. 3. 15:22
 1/2 poiu ***** válasza:
Az első lépést megtetted: őszintén végiggondoltad. Szerintem a többi is menni fog...
2013. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Változtass valamit magadon!Mit tudom én fest be a hajad,új frizura,változtass az alakodon,vásárolj egy két jó cuccot.Sportolj ilyenek.Ezek növelik az önbizalmad,és magabiztosabb leszel.Próbálj vidám és vicces lenni,menj mondjuk,bulizni,kirándulni,sétálni.Felejtsd el a múltat,ne rágódj többé rajta!!!
2013. júl. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!