Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehetnék egészséges...

Hogyan lehetnék egészséges kinézetű és ugyanakkor eyáltal belül is jó közéryetű, kiegyensúlyozott?

Figyelt kérdés
176 cm magas vagyok és csupán 48 kilógramm. Nincs túl jó étvágyam, nem tudok rendszeresen enni. Azt mondják nem vagyok betegesen sovány,csak sovány. Nekem ez így nem tetszik régóta és szeretnék egészségesebb lenni és szebb.. ..15L

2012. okt. 2. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

egészséges táplálkozással. saját tapasztalat. 6 hónapig csináltam utána nyár óta nem de folytatni fogok

a bőröm nagyon szép lett tőle+ a hajam is és jól éreztem magam a bőrömben

nem ettem cukrot, fehér lisztet, semmi alkohol, margarin,tej,finomított olaj

amit ettem: teljes kiőrlésű kenyér,zabpehely, natúr joghurt, zöldség, gyümölcs, csirke hús, olajos magvak, tojás

2012. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Es rendszeres sport! En is kuszkodom, igyekszem egeszsegesen etkezni, de amikor belustulok es nem jarok edzeni, egybol visszafogyok (en 172 cm 53 kg vagyok most, de voltam mar 58kg is, ezt akarom visszaszerezni, akkor ereztem jol magam a boromben).
2012. okt. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Andrea Ilona ***** válasza:
Előttem szó + oxigénes víz.
2012. okt. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!