Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan csökkentsem feszültsége...

Hogyan csökkentsem feszültséget magamban a férfiakkal kapcsolatban? 20/L

Figyelt kérdés
Mostanában egyre erősebb feminista elveket kezdek vallani, mert néhány kellemetlen élmény ért. Először is pár hete néhány fiú ismerősömmel dumáltam, mivel elég fiús vagyok inkább haveri szinten kezelnek és olyan dolgokról is beszélgetnek előttem, amit szerintem mással nem engednék meg maguknak. A lényeg, hogy nyíltan dumáltak arról, hogy miképp mennek el a csajuk szájába, elég alpárian beszéltek róla miközben máskor ott csöpögnek nekik, a hátuk mögött pedig úgy beszélnek róluk, mint egy kafcarongyról. Erre rátett lapáttal, hogy találtam elég érdekes oldalakat interneten, amin férfiak hirdették a saját felsőbb rendűségüket. Még antifeministának beállít oldalak is csak gyűlölködtek, ami szerintem egyáltalán nem illeszkedik bele az antifeminizmusba, hiszen elvileg az nem a férfiak felsőbbrendűségét bizonygatja, meg Istentől eredezteti a hatalmát a férfinak....Na mindegy, elégé sértett, sőt egy letargiát is okozott, mert eddig sem voltam rendben a nőiességemmel, de ez most adott jogalapot is hozzá, hiszen bizonyítékom lett ahhoz, hogy állítsam SZ*R DOLOG CSAJNAK LENNI! A szüleim se segítenek, hiszen anyám nagyon konzervatív , és nagyon durván ki van borulva, hogy nem akarok férjet és gyereket. Persze azt ő sose ismeri el, hogy mennyire fáj neki, hogy apám nem tiszteli (szörnyű dolgokat szokott a fejéhez vágni). Teljesen kiábrándultam a férfi nemből, szinte vágyom arra, hogy leszbikus vagy transznemű legyek, mert akkor legalább nem szólna be senki, hogy elutasítom őket.

2013. júl. 4. 12:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez kisebbrendűségi érzés kompenzálása, másrészt janisági komplexus - ezt így hívja a pszichológia.

Popper Péter mondta, hogy amikől sokat beszélnek az emberek, az hiányzik az életükből. Tehát ha valaki a nőkkel való szexuális kalandjairól dicsekszik, akkor lehet tőle finoman érdeklődni, hogy mióta impotens.


A haverjaid el vannak tájolva arról, mi az, ami értékes egy nőnek egy férfiban.

Esetleg nőként informálhatnád őket, hogy női szemmel visszataszító, amit művelnek, sőt olyan rossz érzéseket kelt benned a viselkedésük, hogy inkább nem szeretnél velük beszélni többet, és mondd el az állítólagos nőiknek, miket mondott róluk neked.

2017. máj. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!