Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fizikai vagy pchihés problémám...

Fizikai vagy pchihés problémám lehet?

Figyelt kérdés

Üdv!

Télen fordult elő először velem, hogy éjjel rosszul lettem. Légszomjam volt, elzsibbadtak a kezeim, a lábaim és az arcom. Lefeküdtem az ágyra de folyamatosan mozgás ingerem volt (vagy a kezemet vagy a lábamat mozgattam mert erre éreztem késztetést. Illetve egy furcsa elviselhetetlen érzést éreztem amit nem tudok leírni de nem éreztem fájdalmat. Amikor elmúlt ez a rosszullét mostanáig nem is lépett fel. Ám az elmúlt 1 hétben folyamatosan rossz a közérzetem és többször is előfordult velem ilyen rosszullét (bár nem olyan intenzíven mint először) Ilyenkor cikáznak a gondolatok a fejemben...Olyan furcsán oda figyelek a légzésemre. Úgy vettem észre, hogy a rövidtávú memóriám is mintha sérült volna. Kevésbé tudok koncentrálni. Félek, hogy valami komoly bajom lehet...Csak nem tudom, hogy fizikai vagy mentális. Van olyan aki azt mondta, hogy lehet, hogy pánik beteg vagy, és volt olyan aki azt mondta, hogy szorongás. De én úgy tudom, hogy egyik betegség sem olyan, hogy az ember folyamatosan rosszul érzi magát. Illetve még gyakran érzek félelmet is. Minden ok nélkül. Most pl attól érzek félelmet, hogy holnap dolgozni kell mennem. Reggelente sokszor érzem a testem nehéznek, de ez a nap előrehaladtával elmúlik.



2013. júl. 7. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon pánikbetegségnek tűnik, de diagnózishoz ennél sokkal több információra van szükség, és nem is ennek a fórumnak a feladata.
2013. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Határeset, nagyon hasonlít pszihés tünetekre, szinte biztosan van is benne szorongás, de a mozgás ingert nem teljesen értem, szerintem SOS háziorvos, vagy idegorvos, majd ő eldönti. Megjegyzem, nekem nagyon durva, hogy ilyen szintű tünetekkel nem orvoshoz mész, hanem beírod a netre, tényleg vigyázz jobban magadra!
2013. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nyckelpiga válasza:
Carbon 92, én is átéltem hasonlót. Van gyógymód! Végleges és biztos! Privát üzenetben írj!
2013. júl. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!