Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában egyre ingerlékenyeb...

Mostanában egyre ingerlékenyebb vagyok és egyéb problémáim is vannak. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Menzesz előtt sajnos nagyon ingerlékennyé szoktam válni hiába próbálok tenni ellene de nem megy... Szinte depressziós leszek olyankor, de ez elmúlik a havimmal is. Most ez az állapot nem múlt el és egyre többször veszem észre magamon hogy kis dolgokon is felhúzom magam. (bár a dühömet soha nem adom ki) Ehhez még hozzájönnek az itthoni dolgok és a nulla önbecsülésem. Egyszerűen nem érzem magam jól így. Mit tehetnék ellene?
2013. júl. 9. 00:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdetnek szedjél magnéziumot vagy valeriana relax gyógynövényes készítményt. Ha ez nem segít keress fel egy pszichológust nagyon értenek az elfojtott indulat kezeléséhez. Tapasztalatból mondom. Nekem nagyon jót tett.
2013. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.


De azért megkérdezném, hogy végig bírod-e ezt olvasni:


[link]


(És ha sikerült, mennyire érzed rád igaznak az ott leírtakat.)

2013. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!