Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetseges hogy van velem...

Lehetseges hogy van velem valami problema?

Figyelt kérdés

Nagyon keves onbizalmam van ugy erzem ha valaki mond nekem valami kedveset csak azert teszik mert az igazsag fajna. Nagyon sok mindenen mentem keresztul, es mostanra a lelkiallapotom nagyon instabilla valt. Sokat gondolok a halalra es hogy mindenkinek egyszerubb lenne az elete ha en nem lennek. Egyre kevesebbet alszok ejszaka, mar 4-5 oranal sosem alszok tobbet. Sokszor egesznap ne m is birok enni. Eddig sokat sirtam, mar nem tudok. Es hogy ha valami rossz tortenik vagy csak nincsen jo hangulatom akkor feszek be gyogyszert mert tudom hogy ha sokat veszek be az elalmosit, meg igy kicsit bekabit. csak fejfajas csillapito szokott lenni, es nem mindig ugyan annyit dzoktam bekapni, de ugy atlagosan 8at. Gyulolkodos valaszokat nem szeretnek latni, szoval legyszi, csak hasznos valaszt szeretnek. Koszonom


16/L


2013. jún. 19. 05:13
 1/2 eNerdzsy ***** válasza:

Hasznos választ itt nem fogsz kapni mivel senki nem ismeri annyira a helyzetedet mint mondjuk az orvos aki a gyógyszereket felírta.

Kövesd inkább az ő tanácsait.

2013. jún. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszélhetnél egy pszichológussal. Nagyon jó szakemberek vannak. Rajtam is segített a terápia mikor már mindent kilátástalannak éreztem.
2013. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!