Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akkor most én rosszul vagyok...

Akkor most én rosszul vagyok a vértől?

Figyelt kérdés

Ha olvasok róla vagy más ember erősen! vérzik akkor bizsereg a lábam és a kezem és sokszor megrázom a fejem.

Nem tudom ez mit jelent(?)


2013. júl. 9. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Iszonyodsz a vértől, ennyi.. azt, hogy rosszul vagy e tőle, te érzed, de szerintem ez nem vészes.. az egyik barátnőm pl. annyira nem bírja, hogy biosz órákon mindig ki kellett mennie és volt, hogy egyszer az utcán ájult el, mert az egyik ismerősünk a sebéről mesélt.
2013. júl. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel.

Néha a vér szó is zavar, de amikor hallom, hogy valaki sült vért eszik, akkor teljesen rosszul leszek, elgyengülök, bizseregni kezdek, a mellkasom meg feszül.

Pedig extrém embernek tartom magam más területen, nagyon szeretek 30 km-ket túrázni hegyekben, sátorozni, békákat nézegetni, stb...

2013. júl. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az állatok vérétől vagyok így egyszerűen nem tudom nézni.. Viszont ha saját seb vagy valakinek segíteni kell bekötni iylesmi akkro nincs gond.
2013. júl. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!