Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Rettegés az egész...

Mit tegyek? Rettegés az egész életem

Figyelt kérdés
Úgy érzem képtelen vagyok bármit is csinálni,a félelem és a szorongás teljesen életképtelenné tesz.Az elején csak féltem a tömegben,a sok embertől,aztán már beszélgetni is nehéz volt emberekkel,most meg már szinte rettegek ha emberek közelébe kell mennem.Nem tudom miért mindig azt érzem hogy mindenki engem bámul,kinevet és azt nézik mikor hibázom.A szűk helyektől,a nyílt terektől,a magasságtól is félek.Már a házból sem merek kimenni.Ha kimegyek az utcára egyszerűen rámtör a pánik,elkezdek izzadni,remegni,fáj a hasam ,legszívesebben haza szaladnék a szobámba,csak itt érzem magam biztonságban,már iskolába is rettegek menni,A buszon 10 perc utazás után elkezdtem kiabálni hogy ki akarok szállni és sírtam,Bezárva éreztem magam muszáj volt kiszállnom. Így már képtelenség élni,nem tudom mit csináljak.Kiskoromban nagyon sokat bántottak,lehet hogy ez lehet az oka? Szerintetek mit csináljak?

2013. júl. 10. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
keress pszichiátert magadnak, mert ebből egyedül nem tudsz kijönni
2013. júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is legjobb lenne szakember segítségét kérned, viszont ha kedved van beszélgetni nyugodtan írj privátot!
2013. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pszichiáterhez nem akarok menni,csak telitömködne gyógyszerekkel és ennyi,nem akarok gyógyszereken élni meg amúgy sincs pénzem rá :s
2013. júl. 10. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
van ingyenes is, és nem értem ,hogy mitől akarsz meggyógyulni, amikor csak egyre mélyebbre süllyedsz
2013. júl. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 homo ludensz ***** válasza:
Pánikbetegségben szenvedsz ami hozza magával a depressziót is mert lecsökken az önbizalmad és még hosszan sorolhatnám.Ezeket én is mind átéltem úgy hogy közben dolgoznom kellett.Busz,metrón a mozgólépcső,tömegben átkelni a zebrán....brrr. Ez mind ismerős szitu.Most hogy van? Nagyon fű alatt vagyok bevállalós most is de azért elmegyek oda ahol a személyes megjelenés kötelező. Van tapasztalatom benne s ha írsz és tudok akkor segítek.
2013. júl. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!