Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik járnak pszichológushoz!...

Akik járnak pszichológushoz! Ti nem vagytok kíváncsiak, hogy miket ír rólatok a pszichológus miközben beszélgettek vele?

Figyelt kérdés
Mert engem nagyon érdekel. Mármint megfigyeltem, hogy volt pl: hogy 4 oldalt írt miközben beszéltem, aztán olyan is elfordult, hogy csak beszélgettünk semmi extra dologról (az osztálytársaimról meséltem neki) és akkor is írogatott, de mégis mit?? Illetve azt is megfigyeltem, hogy amikor nagyon komoly dologról beszéltem, akkor viszont egyáltalán nem jegyzetelt, sőt, le is tette a papírt meg a tollat. Tudom, hogy kicsit hülye kérdés, de engem nagyon érdekel, hogy mégis miket írogat rólam? Más is van így ezzel?
2013. júl. 15. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A sok apró kérdés között vannak lényeges kérdések is. Már a betegséget érintő lényeges kérdések. Te észre sem veszed. Ezeket jegyzik fól, és az ezekre adott válaszaidat, reakcióidat. Később egyes kérdéseket megismétel, és nézi a válaszokat. Szóval végül is így vizsgál. Hidd el, nem kiváncsiságból teszi
2013. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Figyeli a reakcióidat, pl ha valakiről szó esik, és úgy nézel rá, mint aki meg akarja ölni, azt jobb, ha leírja. Szerintem komolyabb dolognál azért teszi le a tollat, hogy éreztesse veled, rád figyel és fontosabb a válaszod, mint a füzete. :)
2013. júl. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!