Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félelem a szociális szituációk...

Félelem a szociális szituációktól?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és egyfolytában parázok mindenen/mindentől..

Félek, hogy ha már kilépek az ajtón, hogy mit gondolnak rólam az emberek, ha ráírok valakire akkor vajon mit gondolhat miért írtam rá és beképzelek minden hülyeséget.

Mélyen belül tudom , hogy ezek általában nem valós dolgok de még se tudok túl tenni rajtuk.


Egy kivétel van amikor alkoholt fogyasztok, ilyenkor olyan vagyok mint mindenki más, nyitott, mindenkivel el tudok jól beszélgetni félelem nélkül. Csak ezzel annyi gond van, hogy általában mindig túl lépem a limitet és olyankor meg már hülyeségeket csinálok..


Na meg másnap mikor felébredek és visszagondolok beszélgetésekre mindig félek , szorongás van bennem. Ezt se értem , hogy miért mert tudom igazából, hogy ez normális embereknél minden napos de valamiért nekem problémát okoz..


Mi lehet erre a megoldás?


2013. júl. 16. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Szociális fóbiád van, megoldás a pszichológus, vagy pszichiáter; jobb esetben mindkettő, tehát gyógyszer és pszichoterápia együttesen.
2013. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!