Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem hatnak rám a benzodi...

Miért nem hatnak rám a benzodiazepinek?

Figyelt kérdés
A múltkor bevettem 20 mg(!) Rivotrilt, és semmilyen hatása nem volt rám. Ugyanez történt (vagyis semmi) akkor is, amikor bevettem 15 mg Dormicumot. Vajon miért nem hatnak rám??
2013. júl. 25. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
fasz tudja
2013. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha csak egyszer vetted be, lehet hogy azért nem. Nálam is csak úgy használ alkalmanként, hogy régebben egy hónapon keresztül folyamatosan szedtem Xanaxot.


Volt, hogy adtam másnak is egy alkalommal, mert ideges volt nagyon és neki sem használt.

2013. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szimplán bealudtál tőle, és nem emlékszel semmire?? Azért ilyen mennyiséget még egy kemény függő is megérez.
2013. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha a sikátorban vetted pár százasért leárazva, akkor nem is fog rád hatni...
2013. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, nálad másfajta gyógyszerek viszont sokkal hatásosabbak, mint az átlagnál.


De nem szabad ilyen nagy mennyiséget egyszerre bevenni, mert még a végén baj lehet belőle, dávidka.

2013. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mert egy dagadt gecó vagy?
2013. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!