Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Voltál már Delirium Tremens...

Sunrise kérdése:

Voltál már Delirium Tremens állapotban? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Apám volt bent egyszer meglátogatni a kórházban egy alkoholista ismerősét, és az volt akkor ilyen állapotban. Csak annyit mesélt róla, hogy az illető remegett, félrebeszélt és hallucinált. Konkrétan bogarakat látott mászni az ágyán, és azt hitte, hogy van egy plazma TV a kórteremben, aminek nem találja a távirányítóját. Biztos nem volt kellemes érzés. Szerencsére én még nem voltam, és nem is szándékozom soha ilyen állapotba kerülni.
2013. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy konkrétan ilyen állapotban voltam-e, azt nem tudom; de altató már hozott ki belőlem hasonló tüneteket. Igaz nem remegtem, meg semmilyen fizikai tünetre nem emlékszem, de azt tudom, hogy hallucináltam, beszélgettem "képzeletbeli lényekkel" és később nem emlékeztem arra, ami akkor történt, mikor hatott a gyógyszer. Sokszor még másnap délelőtt történtekre sem teljesen.


Valószínű, hogy nála is valami gyógyszer váltotta ki.

2013. júl. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
én konkrétan igen, de ez egy többnapos folyamat az első néhánynap csak kézremegés, izzadás és ilyen rángatózás, nekem nagyon tetszett amikortól (4. nap reggele) már konkrétan hallucináltam..reggel csak a sötét zugokban ijesztő színes rovarokat, lementem a boltba még szürkületben és rémkutyák meg egyéb rémek álltak mindenhol ..este sötétedés után kinéztem az ablakon és ilyen furcsa módon "felébredt" a táj....beszéltek hozzám a fák, felkelt a föld és mosolygott.stb, de a vicc az nemhogy féltem volna hanem lementem körülnézni, másnap nappal meg mindég suttogott valaki a fülembe mintha ott lenne mögöttem meg szaladgált a lakásban... annyira gyönyörű..ejj ha lefesthetném..csak nem tok festeni..másnap nappal meg mindíg suttogott valaki a fülembe mintha ott lenne mögöttem meg szaladgált a lakásban, meg az utcán is fura dolgokat láttam.....szerintem amúgy mindenkinek más és a saját agyát vetíti ki szürreálisan, meg függ attól is mennyire alkesz az ember és mennyi masszív vedelés után áll le hirtelen.....ja és tudod mi a vicc? azóta többször is szeretném de nem jön a hallucinációs szakasz vissza hiába állok le két hétre...ja mert azt kell érteni hogy szemben a drogokkal itt totál éber vagy!
2013. júl. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
22%
bocs egy részt véletlen kétszer írtam...egyébként szerintem az a lényeg hogy rohadt nagy akarat erő kell hogy ne ijedj meg , mert az halálos is lehet..gondolom ilyen szétivott agyú masszív alkeszek akik amúgy is mindenféle testi kórban szenvednek azok halnak bele...amúgy mindenkinek ajánlom aki elég bátor....gyönyörűek a hallucinációk (Lol...én hülye gondoltam lefotózom aztán rájöttem mi felesleges lenne ugye, de lefesteni letudnám ha tudnék festeni)
2013. júl. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!