Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus meg tudja állapít...

Pszichológus meg tudja állapítani netes kérdezés alapján, hogy jól döntöttem-e, hogy később mi szeretnék lenni és abban a szakmában is dolgozni?

Figyelt kérdés
Megerősítésre lenne szükségem, hogy tényleg gyerekekkel kellene foglalkoznom, mert ez az én élethivatásom vagy teljesen más pálya illene a személyiségemhez? Félek, hogy rosszul döntöttem annak idején. És tudtok ajánlani hozzá értő pszichológus oldalakat, ahol lehet kérdezni és mihamarabb választ is kapok rá?
2013. júl. 26. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt van pár személyiségteszt, aminél a különböző típusoknál fel van sorolva pár ajánlott és nem ajánlott szakma: [link]


Én itt két személyiségtípus között ingadozok, amelyek közül az egyiknél a nem ajánlott között van felsorolva a szakma, amit tanulok. A kapunyitási pánikom miatt bennem is felmerült, hogy talán teljesen mást kellett volna választanom, de mivel valamennyire tisztában vagyok azzal, hogy ez a pánik okozza a bizonytalanságot, nem fogom otthagyni, majd csak akkor, ha már túljutottam ezen.


Pszichológus még élőben is csak több alkalom után tud nyilatkozni a személyiségedről, bár azt nem tudom, hogy a pályaválasztási tanácsadás hogyan zajlik.


Ő elvileg foglalkozik ilyenekkel, nem ismerem, sosem kérdeztem tőle, csak az oldalt ismerem, de hátha tud tanácsot adni:

[link]

2013. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!