Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ingyenes pszichológus? FONTOS!

Ingyenes pszichológus? FONTOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy nagyon fontos és sürgős kérdésem lenne!

Hallottam olyan lehetőségről, hogy diákoknak van lehetőség ingyen pszichológushoz járni. Sajnos nekem nagy szükségem lenne rá és ha ez tényleg így van akkor szeretném ősztől igénybe venni!

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! (:



2013. júl. 26. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 vagyok, néhány hónapja voltam teljesen ingyen. A háziorvosnak elmondtam, hogy gondok vannak, írt beutalót a pszichiátriára, a pszichiáter pedig elküldött pszichológushoz egy ajtóval odébb, ennyi nagyjából... a folytatás úgy volt, hogy a pszichológus visszaküldött a pszichiáterhez :)
2013. júl. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Hát a háziorvosos dolog nekem elég komplikált, mert egyrészt nem a lakhelyemen van a háziorvosom, másrészt 300km a távolság a lakhelyem és a sulim között, szóval nincs sok lehetőségem hazajárni hét közben, hogy rendesen eljussak orvoshoz. Egyszerűbb megoldás nincs? Vagy nem elég hogy érvényes diákigazolványom van?

2013. júl. 26. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet ha bemész a pszichiátriára és elmondod, hogy mi van csak úgy is fogadnak. De javaslom keress magadnak a sulid városában is dokit, nem bonyi csak be mész egyhez meg mondod mi a szitu, mennyire körülményes orvoshoz járni, ez meg ez a bajod, és meg fogják érteni a dolgot. Én is kb 300 km-nyire mentem suliba, én így oldottam meg.
2013. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet ez lenne a jó megoldás (:
2013. júl. 26. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Ideiglenes lakcímet kell igényelned és akkor ahhoz a címhez közel lévő rendelőbe elmehetsz háziorvoshoz. A másik lehetőség az egyetemi háziorvos, ha van. Harmadik lehetőség, amit # 3 mondott. Elmész a pszichiátriára akkor, amikor van ambuláns ellátás és elmondod a helyzetet. Én is így jártam az enyémhez, nem volt semmi probléma vele.
2013. júl. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem (:

Köszönöm szépen a válaszokat!

2013. júl. 27. 07:40
 7/8 anonim válasza:
Esetleg a sulitokban nincs pszichológus? Mert ott biztos tök ingyen van
2013. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
19 vagyok, szóval már a felsőoktatásban vagyok és nálunk nincs ilyenre lehetőség :/
2013. júl. 28. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!