Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a bajom? Megszállt Isten?

Mi a bajom? Megszállt Isten?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta kialakult bennem hogy minden másodpercben(komolyan)a levegőbe keresztet,plusszot "rajzolok" Közben általában ezek a szavak valamelyikét mondom: az atya a fiu és a szentlélek nevében bocsammen,bocsássmeg,bocsammen (!!!!!)(sokszor elmondok különböző szavakat több furcsa változatban. Pl: egy-edj-ebj...) Mi a bajom nem birok uralkodni magamon! olyan mintha egy másik személy irányitana! A szavakat úgy irtam le ahogy kiejtem, Sokszor

rakom összee a kezem, mintha imádkozni akarnák... Most lehet hülyének nézni... De mégis mi a bajom? Hogy lehet ezen segiteni?


2009. okt. 23. 14:40
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
És bármit csinálok,félbeszakitom mert nekem keresztet kell rajzolnom a levegőbe... Nem tudom "megparancsolni" magamnak hogy Ne! A helyesirásért bocs...
2009. okt. 23. 14:43
 2/24 A kérdező kommentje:
A Fejemet is szokom rángatni/"forditgatni" +-alakba!
2009. okt. 23. 14:44
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Lehet skrizofén lettél vagy tureted van
2009. okt. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem tuti hogy megszállt vmi, de hogy nem az isten az is tuti :D
2009. okt. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
A KÉRDÉS KOMOLY! EZT CSINÁLOM EGÉSZ NAP,ÉVEK ÓTA! CSAK HA NAGYON LEKÖTÖM MAGAM,MINT PÉLDÁUL MOST,AKKOR NEM OLYAN SŰRÜN CSINÁLOM! AKK EZT NEM LEHET GYÓGYITANI?
2009. okt. 23. 14:51
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak megijeszteni, de ez lehet valamilyen agyi eredetű dolog is. neaggy isten egy kisebb daganat, ami rossz helyen van, bizonyos dolgok rendes működését ezzel meggátolva. én leírnám a tüneteket egy papírra, azt hogy mikor kezdődött, van -e más furcsa dolog (látászavar, rosszabb hallás, egyensúlyvesztés...) és elmennék vele egy pszichiáterhez. ettől még nem néznek dilisnek, de jobb megelőzni egy komolyabb bajt.
2009. okt. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Semmi (más) tünete nincs.
2009. okt. 23. 14:55
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
menj el pszichiáterhez. Ez komoly!!!
2009. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mivel úgy érzed,valaki irányít,skizofrénia lehetséges,és amiért keresztet KELL rajzolnod,ezért kényszerbetegség lehet.Nyugi,nem szállt meg semmi,ez egy egyszerű pszichiátriai betegésg.Nem is hinném,h skizo,mert akkor nem is tudtad volna ezt így leírni.Vagy ha az is,akkor nem vmi súlyos.Inkább vmi kényszerecselekvés,kényszergondolat dolog lehet.
2009. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan nagyon hivő, De Istenben hiszek.
2009. okt. 23. 15:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!