Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lesz valaki minden ok...

Mitől lesz valaki minden ok nélkül bolond, elmebajos?

Figyelt kérdés
Például az hogy valaki beszél magához vagy üvöltözik az utcán meg minden féle bizarr dolgokat művel

2013. júl. 30. 12:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
mindennek megvan az oka
2013. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Inkább próbáld megérteni őket és segíteni. Ne pedig elmebajosnak hívni csak mert beszél magában... kérdezd meg magadtól: te komolyan nem beszélsz soha magadban?

Csak téged érdekel, hogy más mit gondol. Így az egyik állításod nem érvényes.


A tévhitek pedig vagy személyiségzavarok nagyon súlyos és szomorú problémák. Képzeld magad a helyükbe. Hirtelen a világ megváltozik, nem érted, mi történik!!! Pedig nem vagy bolond. Ez általában valami rosszul tanult ösztön következménye vagy sokk/vegyszer hatása.

Rád hogy hatna? Biztos kiakadnál. Ez történik sok ilyen embernél. Nem szörnyű? :( CSak egy életet kaptak és PONT megtörtént ez benne.

Szerintem fel se fognád. Én se fognám fel, szörnyű lehet.


De sokk is érheti őket. NE legyél kisbaba, ne hívd őket bolondnak, se elmebajosnak, mert magadat minősíted.

Intelligens ember vagy: értsd meg inkább és máris rájössz az okára.

2013. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én pl. ismertem egy embert,aki attól volt bolond,hogy kiskorában az anyja ráöntött valami forrót és gondolom ez nagy stresszként érte, plusz még elég szegény körülmények között éltek, meg az anyja nemigazán viselkedett anyaként...
2013. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
én ezt a kérdést csupán azért írtam ki mert mindig is érdekelt az hogy egy ember miért viselkedik olyan furcsán :DDD
2013. júl. 30. 18:50
 15/15 anonim ***** válasza:

a 14-esre:

mindenki furán viselkedik, mert nem vagyunk egyformák.

Te is, én is beszélünk néha magunkban, mások is.... részegen meg elég sokan üvöltöznek az utcán HAhhahahahahaa


Ha már beteges az meg nincs ok nélkül. Így megfelel?

Szerintem illő itt minden válasz :) olvasd el őket.

2013. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!