Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beutaló nélkül lehet menni...

Beutaló nélkül lehet menni pszichiáterhez?

Figyelt kérdés
El szeretnék menni, de nem akarok a házi orvosomtól beutalót kérni, egyszerűen szégyenleném. A családomnak pedig nem merem elmondani, hogy mostanában nagyon rosszul vagyok, úgyis csak annyit mondanának rá, hogy 20 évesen nem ilyenekkel kéne foglalkoznom. 2 éve kezdődött egy ilyen megmagyarázhatatlan dolog, nem bírtam egyhelyben maradni, ideges voltam, belül üresség tört rám. Aztán teltek a napok, nem jelentkezett hasonló, egy hónap után felerősödött, de akkor még tartottam magamban a lelket és mindig gondoltam valami szépre. Ez így ment ez idáig, annyira elhatalmasodott rajtam ez a "betegség", hogy már nem bírom, minden olyan furcsa, idegennek érzem magamat, ha beszélek valakivel, mintha nem is én lennék, a családommal is elhidegült a kapcsolatom. Szeretnék már barátot is, de nem merem bevállalni, kihatna rá, nagyon kevés az önbizalmam is, azt érzem mintha én nem érdemelném meg, nem érzem magam nőnek. Köszönöm, aki türelemmel végig olvasta!!
2013. aug. 1. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, lehet menni beutaló nélkül, de időpontot kell kérni. Ezt lehet telefonon, vagy személyesen is. Ha írsz privibe, adok pár tanácsot..
2013. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!