Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is beszél ily módon...

Más is beszél ily módon magában? Normális ugye?

Figyelt kérdés
Évek óta beszélek magamban de nem a szokványos módon, hogy csak motyogok meg ilyesmi, hanem általában először észre sem veszem a tükör előtt ülök vagy állok a szobámban és nagyban magyarázok dolgokat konkrét személyeknek akiket odaképzelek, mert éppen nekik mondanám el p. (gondolom). Ezek a "beszélgetések" vagy gondolatkifejtések van hogy eltartanak egy órát is de kicsit önkéntelen van hogy más dolgom van de nem tudom abbahagyni és ilyenkor magamat nézem a tükörben de más személynek szánom úgymondd. Ezeket a gondolatokat (nem betegesen vagy ilyesmi amúgy) valóságosan soha nem mondom el senkinek. Más is van így? Normális?
2013. aug. 8. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de normálisnak nem nevezném.
2013. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem normális, de én is szoktam legtöbbször akkor ha unatkozom.
2013. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de én a WC-n, szobában járkálva nem a tükör előtt.
2013. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam. Nos, akkor most normálisak vagyunk vagy sem? =)
2013. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mennyire élsz szociális életet?

Mennyit kommunikálsz ténylegesen - másokkal?


Lehet ez azért is, mert sokat vagy egyedül, és az ember ugye társas lény. Még az introvertált személyek is.

Ezért így adod ki magadból a gondolataidat, amit egyébként másokkal oszt(hat)anál meg.

2013. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont ma akartam ugyanezt a kérdést feltenni, ugyanígy vagyok én is. Nem tudom, hogy normális-e vagy sem, de tény, hogy mostanában elég keveset vagyok társaságban, lehet, hogy csak az emberhiányomat kompenzálom így. Egyre inkább észreveszem magam és próbálom magamat leállítani róla. Szerintem te is tudatosítsd magadban hogy ennek így semmi értelme, nehogy az legyen, hogy már mikor társaságban vagy, akkor is motyogsz magadban.
2013. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ilyen vagyok: [link]


biztos ez az oka :// csak kiváncsi voltammásnak is van e ez.

2013. aug. 13. 20:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem tartom bünnek ha valaki magában beszél. Még az utcán is elmegy csak ne legyenek a közelben emberek akik hallják.
2013. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!