Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Arra lennek kivancsi, hogy...

Mouse89 kérdése:

Arra lennek kivancsi, hogy aki kevert depresszios szorongasos zavarra cipralexet szedett mennyi ido utan es milyen modon tapasztalta a gyogyulast?

Figyelt kérdés
Mar 4 honapja szedem, es egy kezdeti felfele iveles utan most mintha visszestem volna es ismet vannak igen rossz pillanataim (inkabb napszakok ). Jarok terapiara is, de nem tudom, hogy csak turelmetlen vagyok e, vagy erik egy gyogyszercsere...cipibol mar maximumot szedek.

2013. aug. 9. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyógyszer (jó esetben is!) csak a tünetek enyhítésére szolgál, meggyógyulni megfelelő terápia nélkül alig lehet.

Milyen terápiára jársz, mit csináltok ott?

2013. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy türelmetlen, és jól látod, hogy vissza kellene menned a dokidhoz. Vagy erősebb kell, vagy valami másfajta szer.
2013. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kognitiv terapira jarok, nagyon szeretem a pszichologusomat, hal istennek az a resze jo (csak most 3 hete nem lattam, mert szabin van, de a jovo heten megyek :)). A pszichiater is nagyon kedves, mondta, h legyek turelmes, mindent megtesz gyogyszerileg. Mult honapban emelte a cipit, azt mondta, ha ez sem jobb johet a gyogyszercsere...csak kicsit felek elolrol kezdeni egy uj gyogyot, mert ugye ido kell amig hat, meg a mellekhatasok stb. Van aki tudna meselni arrol, akinel volt ilyen, h hogyan elte meg a gyogyszercseret? Jobb lett, rosszabb lett?
2013. aug. 10. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!