Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol kezelik a nimfománokat?

Hol kezelik a nimfománokat?

Figyelt kérdés
Mivel elvileg ez ellehetetleníti az embereket a munkától, ráadásul ez egy orvosilag ismert betegség, csak kezelik valahol/valahogy... De hol ? Pszichiátrián ?
2009. okt. 26. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Konkrét választ nem tudok, de mivel a függőségeket a pszichiátrián kezelik, - pl. a szerencsejáték-függőséget is- így gondolom ezt is hasonlóan, hiszen ez is függőség.
2009. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Függőségeket nem pszichiátrián hanem addiktológián kezelnek, nimfománokat pedig fényképes jelentkezés után a magánrendelőmben várom szeretettel. :)
2009. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nő vagy, akkor nálam. amúgy pszichiátria.
2009. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szerencsejáték-függőséget pszichiátrián kezelik, nem addiktológián. Ott a súlyosan szer-függők vannak (alkohol és drog). Jártam ilyen helyeken, úgyhogy tudom.
2009. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

21:58-as vagyok. Konkrétan ma voltam a Nyírő Gyula kórház addiktológiai osztályán, illetve a Nyírő és János kórház pszichiátriáján is, illetve munkámból adódóan napi szinten fordulok meg Budapest szinte összes ilyen jellegű helyén, így én is tapasztalatból tudom, hogy az addiktológián kezelnek mindenfajta pszichózissal nem járó szenvedélybetegséget, legyen az szerencsejáték, alkohol, drog, vagy bármi más.

De ha nekem nem hiszel, sétálj be a Nyírő addikt. oszt. ügyeletére bármelyik nap, és kérdezd meg az ügyeletes orvost. Sőt, elég ha felhívod az osztályt telefonon: 451-2680.

2009. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy ezentúl oda járok csajozni :)
2009. okt. 26. 23:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vitázni szeretnék, hanem saját tapasztalatot megosztani: én kb. 4 éve feküdtem a Nyírő pszichiátriai osztályán kétszer is súlyos depresszióval és gyógyszerfüggőséggel. (egyszer pedig a Kútvölgyiben, szintén pszichiátrián). A felettem lévő emeleten kezelték a szerencsejáték-függőket. Egy ismerősöm pedig alkoholista, így voltam néhányszor az addiktológiai osztály épületében is. Nos, a különbség ég és föld... Csodálkoznék, ha szexuális szenvedélybetegeket a heroinosokkal egy osztályon kezelnék, de mivel én még a kórházátalakítások előtt feküdtem benn, lehet hogy azóta átszervezték az osztályokat. Ezért mondom, hogy nem vitázni akarok, hanem tapastalatalot leírni.
2009. okt. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!