Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyugtatóról való leszokás....

Nyugtatóról való leszokás. Van akinek sikerült? Hogyan?

Figyelt kérdés
Akad itt olyan ember, aki szinte függője volt nyugtatóknak és sikerült leállnia velük?

2013. aug. 11. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Anyósom. Egyik napról a másikra letette, amikor félrevontam és elmondtam neki, hogy azért kerüli őt a fia már egy éve, mert észrevette, hogy minden áldott nap, miután hazamegy a munkából, akkor "betép" és abban az állapotában elviselhetetlen, rendszerint sír, hülyeségekt beszél, nagyon furcsa. Ettől anyós észbekapott, lerakta. Egyszer, pár hónap múlva visszaesett, 2-3 hétig megint szedte a napi több Xanaxot, akkor megint nem beszélt vele a férjem, azóta "tiszta", remélem (kopp-kopp, lekopogom) így is marad.
2013. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szedtem xanaxot több mint fél évig! Sikerült leszoknom róla! A lényeg hogy fokozatosan hagyd abba ha nem akarsz elvonási tüneteket! Van olyan aki egyik napról a másikra áll le vele, nekem az a módszer nem jött be! Először lenegyedeled..szeded egy-két hétig, utána még negyedet elhagysz szintén szeded egy-két hétig, és így tovább!
2013. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nagyon elrontottam a dolgokat és most kicsit kétségbe vagyok esve..
2013. aug. 11. 15:15
 4/6 anonim válasza:
annyira nem lehet elrontani... ez nem antidepresszáns, csak nyugtató
2013. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 7 hónap alatt rászoktam a rivotrilra, és a cipralexre. Kb ugyanennyi idő volt, mire leálltam velük...
2013. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nyugtatót és antidepreszánst is szedtem egyszerre.

Eggyik napról a másikra hagytam abba,mert annyira rászoktam,hogy már akkor is rosszul voltam,ha kevesebbet vettem be.Az orvos két hónap alatt akart leszoktatni.Nem akartam addig szenvedni.


Így fogtam,mikor tudtam,hogy két hétig nem megyek sehova nincs sok dolgom,eggyik napról a másikra nem szedtem be.


Nagyon rossz volt.Rázott a hideg,fájt a fejem,vert a víz,félelmeim voltak,hánytam,hányingerem volt és senkit nem tudtam elviselni.Másfél hét után kezdem jobban lenni.


Mostmátr fál éve nem szedek semmit.De minden nap eszembe jut,hogy bevenném a gyógyszert,mert úgy érzem,hogy kell.


Pedig ésszel végigondolva nem kell.Nagyon elnyomtak a gyógyszerek és gyereket is szeretnék nemsokára.

2013. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!