Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a baj velem? Kellene...

Mi lehet a baj velem? Kellene szakemberhez fordulnom? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A lényeg annyi, hogy mivel elég rossz gyerekkori körülményeim voltak (folytonos csesztetés, megalázás, ilyenek), a családomban sincs minden rendben, mivel gyerekkoromban elég rendesen ütöttek szinte a legkisebb gondért is, és most megijedtem magamtól... Mivel élvezem látni ahogy mások szenvednek, akiket legkisebb mértékben nem bírok, valamint irigy vagyok mindenkire még legjobb barátra is, hogy neki minden jobb, néha csak elkap egy olyan érzés hogy legszivesebben megölném azt a valakit, persze tettlegességig ez soha nem fajult, max elvertem valakit.. Jah és mindemellett nagyon könnyen felkapom a vizet.. El kéne mennem valami szakemberhez? Vagy tudna valaki segíteni hogy milyen betegség ez?..:/

F



2013. aug. 11. 18:33
 1/9 anonim válasza:
Egy pszichológust meglátogathatsz, egy próbát megér
2013. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem betegség...ez az emberi bűnös természet. Meg kell térni Istenhez és meg kell keresztelkedni, hogy kicserélje a természetedet és új ember legyél. A sérelmeidet pedig másokon akarod levezetni, ami azt jelenti, hogy nem bocsátottál meg azoknak akik ezeket művelték veled.
2013. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen ilyen az emberi természet,mert bűnben születtünk.A legjobb szakember Jézus Krisztus a mi megváltónk,és gyógyítónk.


Ő a bűnösökért jött,és nem utasít el bennünket,hanem megtérésre hív.jó hogy ezeket felismered magadban,hogy irigység,és harag van a szívedben.Ha imádkozol,és kéred a megbocsájtást hű az Isten,és megbocsájt,és megtisztítja lelkedet.Szép zenét jó ha hallgatsz az nyugtatólag hat,és elcsendesít.:))

2013. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pszichológus kell inkább, ne verjétek át!
2013. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért érzed átverésnek??
2013. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem érzem annak. AZ. A hit pszichológiai problémákat nem old meg garantáltan. Tudjuk miket tettek és tesznek hívő emberek is.
2013. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És a pszichológia mit old meg?

Szerintem a kérdező nem kirívó eset,valamennyien éreztünk már hasonlóan.Ha igazán magunkba nézünk,úgy őszintén.

2013. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkit vertek gyerekként. A pszichológia segíthet, olyat már láttam.
2013. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak a megbocsájtás segít,az pedig magunktól nem megy csak Isten segítségével.


Mikor elfogadjuk,hogy a másik is bűnös,a szülő is a maga bűnei szerint tette ahogy tudta.

És mindenki más is,a maga téveszméi elgondolása szerint.

2013. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!