Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek van olyan, hogy...

Szerintetek van olyan, hogy agyhalott valaki? Mert én annak hiszem magam, hogy lehet felgyógyulni ebből, persze itt nem a klinikai agyhalottra gondolok, biztos ti is hallottátok már ezt!

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
aki agyhalott az nem tud ide irálni, jó helyre irtad a kérdést mert tényleg mentális problémád van, keress fel egy szakembert, de neked is tenned kell a gyógyulásért ne azt várd hogy amjd más megoldja és holnaptól happy leszel egy szem tablettától avgy ilyesmi.
2013. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt úgy érted, hogy üresnek érzed magad belül?
2013. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen üres vagyok fejben is érzéseim sincsenek, vagyis olvastam egy könyvben, hogy 2 féle van relatív meg abszolút! De nekem ezek szerint annyira absz. , mert semmiféle érzésen sincs. 2008-ban összeomlott az "igazi" tudatom azóta csak amikor van egy villanásom és megtanulok valami új "személyiség fejlődést" és felépül egy új elme akkor világos és használható az agyam! Amúgy meg nem tudom kihasználni a személyiségem jegyeit, ez ellen nem tudok mit tenni csak így lúzer, boldogtalan. De lehet néhány éven belül csak ember válik belőlem!
2013. aug. 12. 08:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos ehhez mit szóltok? És köszönöm szépen az eddigi válaszaitok már nagyon sokat segítettetek!! :)
2013. aug. 13. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!