Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki volt már elmegyógyinté...

Van aki volt már elmegyógyintézetben? Milyen volt? Véleményt tud mondani?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 11:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

M ondok én neked valamit: Merre laksz? Ha van felétek diliház, menj el oda, és nézd meg mikor van látogatási idö.

Mikor van a látogatási idö, akkor szó nélkül beengednek, bemész az udvarra, és akármelyik beteget megszólithatod, amelyiken látod hogy egy kicsit normálisabb, és az mesél neked arrol hogy milyen az elmegyógyintézet. Sok beteg egyedül él, senki nem látogatja, és örül ha bárki idegennel beszélgethet, szóba állhat, megtudhatja mi van a külvilágban. Attol meg nem kell félj hogy bántanának, mert aki olyan hogy bántana, az be van gyúgyszerezve, és csak szédeleg mintha részeg volna.

2013. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én kiskoromban látogattam ott meg egy rokonomat,arra emlékszek,hogy elég nyomasztó volt,és hálós ágya volt a rokonomnak.Meg kissé féltem is ott.
2013. dec. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
2014. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!