Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elég nagy depresszióval...

Elég nagy depresszióval küzdök, nagyon magányos ember vagyok plussz antiszociális és kb az összes párkapcsolatom rosszul végződik, ami csak növeli a depresszióm, hol tudnának ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Szanatórium, pszichátria? TB támogatja esetleg? Vagy mégis mit tehetnék, hogy ne mindent úgy éljek meg mint egy csalódást? Mert már az öngyilkosságnál tartok, tudom ennyi idősen nem kéne és elvileg nem lehetne, hogy ennyi teher legyen egy emberen, de ha valakinek ilyen mentális betegsége van és hajlamosabb a depresszióra, akkor ezt csak elfogadni tudom. 20/F Budapest.

2013. aug. 16. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy jó pszihiáter és lassan megoldódik a problémád.
2013. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
tudom régi kérdés meg minden, de úgy őszintén: örülj hogy legalább voltak párkapcsolataid.
2016. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!