Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkosság! Miért érdemes...

Öngyilkosság! Miért érdemes élni most felnövők utána mi vár rám csak a munka és azért fogok 60 éven keresztül dolgozni azt egyszer csak meghalok? Azért szenvedtem annyit a munkával és fáradoztam meg oldás lehet-e az öngyilkosság?

Figyelt kérdés

2013. aug. 18. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért érdemes megölnöd magad? Hány éves vagy? Voltál már szerelmes?
2013. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sose tudhatod, mi vár rád konkrétan ezért nem szoktak öngyilkosok lenni az emberek azt hiszem nálad eleve van egy alap negatív beállítottság vagy csalódások sorozata, amibe most ez az agyalás is bejátszik. Egészséges lelkű ember alapjáraton nem akar csak azért öngyilkos lenni mert mi lesz ha felnő....


Csak 40 évet dolgozol nem 60-at.


Az öngyilkosság semmire sem megoldás csak kifogás és menekülés. Találj már valami értelmes elfoglaltságot és akkor nem agyalsz marhaságokon.

Én is csóró vagyok és sose volt jól fizető állásom de rengeteg jó dolog volt/van az életemben. Sok oldalról meg lehet közelíteni az életet és nem kell fájdalmat okozni a szeretteidnek.

Inkább azon agyalnék, hogy oldjam meg a problémáimat, hogy jussak előre, hogyan érjem be kevesebbel stb.

2013. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem megoldás az öngyilkosság. Az élet nem csak fekete-fehér.
2013. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A penzhez es a megelheteshez, avagy a kenyelmes, boldog elethez nem feltetlenul kell munka. Vagy legalabbis faraszto munka, lasd pl. Mark Zuckerberg.
2013. aug. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak azért nem tenném/teszem meg, mert azzal fájdalmat okoznék a szeretteimnek. Biztos neked is van vmi, ami miatt érdemes nem megtenni.
2013. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes csak élni, ha azt csinálod amit Te szeretnél, ami Téged tesz boldoggá és nem mást. Ne azért ne öld meg magad, mert másoknak csalódást, fájdalmat, stb. okoznál, hanem saját magad miatt. Ha nem akarsz, nem kell megházasodnod, nem kell hogy legyen gyereked sem. Ami pénz keresel arra költöd amire szeretnéd. :) Csak úgy érdemes élned, ha magadnak élsz és nem mások elvárásai szerint.
2013. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen igazad van ugyanezt erzem +senki nem szeret
2013. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!