Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy feszültnek...

Miért van az hogy feszültnek érzem magam?

Figyelt kérdés
Folyton jár a lábam. Érzem hogy nem vagyok nyugodt még akkor sem, ha nincs rá okom. Igazából nehezen tudom átadni magam az örömnek. Például ma jöttem haza egy hét távollét után és egyszerűen feszült voltam. Nem tudom azt érezni amit régen, gyermekkoromban. Ez miért van így?
2013. aug. 21. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem érzed azt amit gyerekkorodban, mert már más dolgokra vágysz vagy vársz el amiket nem kapsz meg otthon. Vagy csak ki akarsz már törni abból a környezetből. Talán valami baj van otthon?
2013. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Otthon nincs baj. Családon belül. Nem élek párkapcsolatban ami valamikor rossz érzés tud lenni és valamikor pedig nem. Nem is olt még senkim se 22 éves korom létére, ami nagyrészt azért volt mert nem éreztem az illet férfiak iránt szerelmet, vagy vágyat legalább. Nincs munka helyem. Ez nagyon bosszantó, mert annyi vágyam volna, annyi mindent szeretnék csinálni és ehhez pénz kellene. Például.: Szeretnék venni egy komoly fényképező gépet, szeretnék megtanulni lovagolni... utazni, különböző helyekre eljutni..... és nagyon rossz hogy nem tudnak megvalósulni.:(
2013. aug. 23. 14:05
 3/4 anonim válasza:
Csak tippelek, de szerintem azért vagy feszült, mert kezdesz felnőni, és érzed, hogy a döntéseidnek súlya van, hogy gondoskodnod kell magadról, hogy vállalnod kell a felelősséget a tetteidért. Nyilván mivel nincs munkád bizonytalan vagy a jövőddel kapcsolatban. Egyszerűen elveszett az a biztonságérzet, ami kiskorodban megvolt, mert ha nagy baj volt, anyu mindig megoldotta. Ezen sajnos keresztül kell menni, és el kell fogadni, hogy már sosem leszünk olyan gondtalanok mint gyerekkorunkban. Viszont meg kell tanulni mindemellett lazítani, és kiélvezni a jó pillanatokat.
2013. szept. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az előző vagyok. Csak még annyi, hogy én is 22 éves vagyok, és habár nem viselt meg ennyire a dolog, én is átmentem ezen. Remélem nem csak a saját problémáimat vetítem ki, és tudtam segíteni. :)
2013. szept. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!