Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem feszültnek magam...

Miért érzem feszültnek magam az utcán, emberek között?

Figyelt kérdés
Átlagos kinézetű fiatal lány vagyok, és zavar, ha néznek az utcán - talán mert olykor megnéz egy-egy férfi ez is zavar, pedig más talán örülne. Ha pl. csak a zebránál állok, akkor is úgy érzem, hogy a kocsiban ülök közül is biztos néz valaki - ami lehetséges is, és ez zavar.
2011. szept. 21. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
ez szorongás, szedj xanaxot
2011. szept. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
totál ugyanez van nálam is..:) és nagyon idegesít.. flőeg az, hogy nem tudom miért néznek, azért mert jól nézek ki( de ha ezért néznek, az is zavar:D) vagy hogy mert annyira nyominak tartanak, mondjuk a ruhám vagy hajam miatt.. elég zavaró.. 17/L
2011. szept. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, hogy van egy kis komplexusod. Pl önbizalomhiányod van, esetleg csak félsz az emberektől.

Visszahúzódó vagy? Félénk? Lehetséges, hogy ezek az okok. Vagy túlságosan adsz mások véleményére, hogy mit gondolnak rólad stb..

Én azt tanácsolom, ne figyelj fel senkire, csak menj előre és kész. Nem lehet mindenkinek megfelelni. Ha megnéznek, megnéznek, úgy is csak egyszer látnak.:)

2011. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!