Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek! Ti hogy érzitek...

Pánikbetegek! Ti hogy érzitek magatokat mikor rohamotok van? Mik a tünetei nálatok? Jártok pszichológushoz/pszichiáterhez? és ő mit mond nektek?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődni szeretnék,hogy másoknál is ugyan az-e a tünete a pánikrohamnak mint nálam.Én pánikbeteg vagyok,erősen szorongok.Járok pszichiáterhez és egyáltalán nem érzem,hogy használna valamit. 17/L

2013. jún. 24. 15:30
 1/6 gömbicica ***** válasza:
0%

szia! Te 17 éves Kamaszlány :-)

pszichiáterhez 17 évesen? :-(

mi lesz még Veled a további évtizedekben????

Miből gondolod, hogy pánikbeteg vagy?

Mit érzel egyáltalán????

Gondjaid: családi, magán, tanulás, önkép zavar, egészségügyi probléma......

Mi hozta elő???

Ha gondolod eszmét cserélhetünk :-)

MInden esetre életed szinte legszebb szakaszát kár a pszichiátrián eltöltened!!!!!

üdv :-)

2013. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

gömbicica válasza:


szia! Te 17 éves Kamaszlány :-)

pszichiáterhez 17 évesen? :-(

mi lesz még Veled a további évtizedekben????

Miből gondolod, hogy pánikbeteg vagy?

Mit érzel egyáltalán????

Gondjaid: családi, magán, tanulás, önkép zavar, egészségügyi probléma......

Mi hozta elő???

Ha gondolod eszmét cserélhetünk :-)

MInden esetre életed szinte legszebb szakaszát kár a pszichiátrián eltöltened!!!!!

pszichiáter mondta,hogy az vagyok,családi okok miatt lettem az,és nem tudtam feldolgozni ami történt velem,nincs önbizalmam és barátaim sincsenek ez miatt pánikolok,tudom,hogy pont most nem kéne pszichiáterhez járkálnom,de ez nekem már muszáj,mert a suliból már kb.5-6-szor jött értem a mentő és most tettem le érettségit szerencsére sikerült,nagynehezen,de szeretnék még tovább tanulni egyetemre és nem hiszemhogy ahova szeretnék menni felvesznek pánikbetegséggel.Ezért járok most,mint,hogy az egyetemre ne egyenek fel emiatt.

2013. jún. 24. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es. ne írj szamráságokat olyanról, amit a jeleks zerint nem is ismersz.


17 évesen nyugodtan mehet pszichiáterhez, már korábban is. Ha jó szakemberhez megy, akkor kősbb, felnőttként nem lesz gondja.


Kérdező: hát hogyan érzené magát egy pánikrohamos pánikroham alatt? Úgy, mint te, pocsékul, csak más-más tünet erősödik fel egy-egy embernél.


Nem tudom, hogy mióta játsz szakemberhez, türelem. Vannak olyan terápiák, amelyek csak sok idő után és nagyon lassan hatnak, és eleinte úgy tűnik, mintha semmit sem javulnál vagy éppen romlana a helyzet.


Tipp: anyukával minél kevesebbet beszélj meg arról, ami a dokinál folyik. Leginkább semmit. Meglátod: fénysebességgel fogsz javulni.:))

2013. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pánikbetegséggel is nyugodtan mehetsz egyetemre.
2013. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sajnos nekem is pszichiáter lett a vége:(Azonban nekem csak a gyógyszerek segítenek.Beláttam 29 évesen 180-as pulzussal nem sokáig "húzhatom"!Nem kívánok senkinek pánikrohamot!Halál félelem a köbön!De fél éve egyetlen egy roham sem volt.Bár tudom ezt csak a gyógyszereknek köszönhetem...
2013. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1.5 eve vagyok panikbeteg...16 eves vagyok most...a betegseg kezdeten..17kilot fogytam amit azota se hiztam vissza...jartam pszichologushoz nem hasznalt...jartam,jarok pszichiaterhez...kulonbozo terapiakat probaltunk ki...gyog 5yszereket szedek...naponta 5dbt...3szorongasra..nyugtato...ket kedely javito reggel meg este ...az elmult masfel evem egy borzalom volt...fogalmam sincs lesz e jobb...ez alazt az ido alatt...18x voltam korhazba...a rosszulletek pedig...borzalmasak...olyankor halalfelelem tor ram elhomályosodik minden,a hangok korulottem elmosodnak.. ...osszeesek..tobb perces eszmelet veszteseim vannak..volt h ujra kellet eleszteni.... Vernyomas : (altalaban roham kozbe,utan) 96/60 pulzus :160...

Es ezt igy higyjetek el..mikor panikroham utan korhazban ebredek neha meg csodalkozom h élek ;)

2013. aug. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!