Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a bajom? Legszivesebben...

Mi a bajom? Legszivesebben egész nap csak ennék. Mit tegyek ezellen?

Figyelt kérdés

Nem éhes vagyok, csak az ízt kivánom és az agyam aztmondja, ennem kell, és nem birok ellenállni :S

Mitől van ez? Hogy tegyek ezellen? 17 éves lány vagyok

Nem vok depis, v ilyesmi, semmi lelki bajom sincs... :S


2009. okt. 31. 10:32
 1/4 anonim válasza:
100%
Menstruáció előtt sokat kívánnak a nők, de lehet, hogy előtte koplaltál, és most a szervezetednek szüksége van bizonyos tápanyagokra. Lehet,hogy ideges vagy és elnyomod, lehet, hogy változásra van szükséged, de elnyomod a gondolataidat. Vitaminok is étvágyat csinálnak.
2009. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
vitamin és ásványi anyag pótlás kell.
2009. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem az vált be,hogy mikor éreztem az éhséget,akkor ITTAM (persze nem alkoholt!) Mert sokszor az agy összekeveri az éhséget a szomjúsággal.De ezt persze csak akkor érzed,ha tapasztalod,én se nagyon hittem volna ezt el,amíg meg nem tapasztaltam.Szóval mindig,amikor éhes vagy,igyál meg 2 pohár vizet (vagy ha nem akarsz fogyózni,akkor bármit,gyümölcslevet,szörpöt,stb) és észre fogod venni,h igazából nem is voltál éhes!Ha elsőre nem érzed,akkor se add fel,pár nap múlva érezni fogod.

(Persze azért egyél is :D Napi 4-5x)

2009. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy értem,h ha pár napig ezt csinálod,akkor már érezni fogod!Mindig igyál igyál igyál,és szinte már nem is lesz szükséged ételre!Nekem ez nagyon bevált módszer!Fogyókúrához is nagyon jó,én 20kg-t fogytam így:)Persze rengeteget mozogtam is hozzá,napi 1 órát futottam,meg tornáztam is pluszba,de megérte!
2009. nov. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!