Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen módon tudom kiütni...

Milyen módon tudom kiütni magam a legegyszerűbben?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék agyalni bizonyos dolgokon. Elfoglalni nem tudom magam semmivel, mert közben is ezen jár az eszem.


Van valami gyógyszer vagy módszer, amivel megoldható?



2013. szept. 1. 17:39
1 2
 1/15 anonim válasza:
Aludj, hallgass zenét, menj el egy -vagy több- barátodhoz, stb. Hasonlóan érzem magam én is. Úgy döntöttem, teszek egy sétát valami civilizáció mentes helyen. Jó volt, de megoldani nem tud semmit. A semmitől jobb, ez tény. Jobbulj!
2013. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az alvás az egyetlen ezek közül, ami még használhat is, de utána csak dupla olyan rosszul érzem magam ébredéskor.
2013. szept. 1. 17:56
 3/15 anonim ***** válasza:
Rúgjál be, igaz az is csak ideig óráig tart, aztán rosszul is vagy, és a problémák ugyanúgy visszajönnek, de jobbat nem tudok.(én monjduk több éve nem ittam alkoholt, pedig néha rámférne) Legalább pár órára megszűnnek a gondok.Persze ha túlzásba viszed az ivászatot akkor ponthogy visszajönnek a gondok:)
2013. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Sajnálom. Tudom, milyen érzés ez. Mit szeretsz mindennél jobban? Nem szoktál írni, rajzolni, festeni, zenélni, stb? Ha igen, akkor hátha segítene. Fel a fejjel :S
2013. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nincs itthon semmi, amit ihatnék.
2013. szept. 1. 18:05
 6/15 A kérdező kommentje:
Van több hobbim is, de írtam a kérdésben is, hogy ezek közben is azon a dolgon jár az eszem...
2013. szept. 1. 18:21
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
Megfelelő kezdősebességgel fejeld le a falat!
2013. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%

Gyógyszer: Van otthon Frontin vagy hasonló nagy mennyiségben? Plusz ha ráiszol, úgy még jobban hat. Módszer: virrasztás kifulladásig, ha előtte valami fárasztó dolgot sikerül csinálnod, úgy még könnyebb.


(Milyen ironikus, hogy én is azért válaszolgatok a kérdésekre, mert nem akarok agyalni. Fel a fejjel!)

2013. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Rivotril-t találtam itthon, egy fél tablettányit... legalábbis annyinak tűnik, mert két negyedet találtam.


Pontosan nem tudom milyen kiszerelésből való, viszont máskor már vettem be negyednyit és volt mikor eléggé nyugodt, szédült állapotot idézett elő, máskor meg semmit.


Ha később sem lesz jobb, akkor beveszem ezt a fél adagot, talán lesz hatása.


Inni még ha lenne is bármi alkohol itthon, akkor sem innék gyógyszerre... azért meghalni nem akarok.

2013. szept. 1. 19:52
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak belevinni a rosszba, (sőt, szívem szerint lebeszélnélek róla, hogy önpusztítással oldd meg a gondjaidat/vond el róluk a figyelmed, de sajnos már megtapasztaltam, hogy ebből nem kérnek az emberek [nem mintha én jobban viselném, amikor térítgetni próbálnak]) de a legjobb barátomból kiindulva meglepően jól tolerálja az átlag szervezet a szorongásoldóra ivást, ő általában rövid időre megvidámult tőle, majd elálmosodott és kidőlt 14-15 órára.
2013. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!