Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azok, akik vagdossák/vagdosták...

Azok, akik vagdossák/vagdosták magukat! Vannak olyan hegeitek, amik már sosem múlnak el? Hogyan viszonyultok ti és a környezetetek hozzájuk? Szégyenlitek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 21:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Annyira nem erosek idegennek nem tunik fel csak ha konkretan bamulna. En mar megszoktam hogy ott van nem foglalkozom ezzel.
2013. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Igen,látszik,de csak akkor ha valaki "jól" megnézi a kezem... Kicsit szégyenlem,de nem tudok vele mit kezdeni. A vicces az,hogy eddig senki se vette észre vagy ha mégis akkor nem szólt.
2013. szept. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A depis korszakomból vannak vagdosós hegek a karomon, annyira nem feltűnőek viszont mutogatni nem szoktam. Ha észre is veszik akkor elterelem a figyelmüket, témát váltok. Amúgy nem szégyenlem, patológus leszek és nem nagyon izgat mi a véleménye a környezetemnek erről. Annyi viszont van az egészben hogy nem terengetem ki mások előtt a szennyest..
2013. szept. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Vannak,mindkét csuklómon.A barátomnak tűnt felelső randin.

NAgyából vázoltam a tényeket Neki.Megértette.

Orvosok,nővérek szoktak rákérdezni.Nem nagyon foglalkozom már a dologgal.Álltalában elintézem egy:Nincs kedvem róla beszélni-vel.

Szégyelni nem szégyellem,de büszke sem vagyok rá.


Miért,Te hogyan viszonyulsz a dologhoz?És a környezeted?

2013. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
a combom legfelső részén van, itt a csípőm alatt, így nem veszik észre. bár sok seb van még, látszik, hogy pár heges így néhány meglátszik. bikiniszezonnak vége, így senki nem veszi észre. és nincs ki előtt szégyellnem. az én testem, ha valaki látni akarja, lássa úgy ahogy az van.
2013. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én már nem utálom magam annyira érte, vannak, akik észreveszik, de nem szólnak, de a legtöbben sokat piszkálnak érte... :/
2013. szept. 2. 20:20
 7/17 anonim ***** válasza:
Én több, mint négy évig csináltam, szóval nekem is vannak. Lábamon, csuklómon is. Páran észrevették, de az szerencse, hogy mindig megértették, és segíteni akartak. Soha nem szégyellném a hegeimet.
2013. szept. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Már majdnem négy éve csinálom, huszonéves létemre...(De ez szerintem nem kortól függ.)

Igen, vannak hegeim, de a régebbieket már csak én látom. Nem zavarnak, csak az ha más észreveszi. Pl. a legújabbakat sokan látták és senki nem szólt semmit. Legfeljebb az utcán (otthon - egy kis faluban) végig mentem, ahányszor elmentek mellettem ezt hallottam 'úristen/jézusom, láttad milyen volt a lány keze?' stb.

Azért ha kisgyerekek közelében vagyok, próbálom takarni amennyire csak lehet, mert nem szeretném ha 'kipróbálnák'...ami nem valószínű, mert ezt valami levezetésére használom, ők szerintem nem így kezelnék ha gondjuk van...úgy hogy inkább az a valószínűbb, hogy azért takarom jobban gyerekek körül, mert ők nem tudnák, hogy ilyet 'nem szabad' említeni, mint ahogy a felnőttek.


Szégyenlem is, hogy ezt csinálom (mert ez nekem a gyengeség jele, szerintem), de ha mutatom, akkor lehet, hogy piszkálnának érte, úgy hogy inkább úgy csinálok mint ha teljesen természetes lenne. Elvégre semmi 'idegen' nincs a kezemen - a bőr eddig is ott volt és a vér is, csak nem látszott...és majd elmúlik, egyszer..

2013. szept. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak hegeim, de már megtanúltam együttélni velük! Van, hogy észreveszik és csak bámúlnak rám, de általában nem mondanak semmit, ha meg mondanak akkor:"nincs jelentősége!" Amugy nekem ez segített, hogy tudjam abbahagyni, arra gondoltam, hogy nagyon csúnya marad utána a karom és mit mondanak mások? Tudom picit hülye ez a felfogás, de nekem legalább segített!:) Nem mintha annyira érdekelne mit mondanak mások!:D

18/L

2013. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mindenki "karcolgat"? Mi a manó, én úgy csináltam, hogy az vitt mindent, szóval elég feltűnő is, ha fizetek pl. akkor szoktam kapni fura pillantásokat, de csak közeli barátok tették szóvá eddig.
2013. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!