Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossági kísérleten...

Öngyilkossági kísérleten túllevők, miért nem sikerült, és hogyan reagáltatok erre ti és a környezetetek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 10:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Nekem több ismerősöm próbálkozott, általában azért "nem sikerült" nekik, mert az egyik keresztbe karcolgatta az ereit, a másik pedig gyenge gyógyszereket vett be! De véleménye szerint ez nem öngyilkossági kísérlet, hanem egy üzenet a környezetének! Így remélték, hogy majd többen fognak velük foglalkozni! Gyengék, és beszariak. Nem értem őket! Ha valaki igazán meg akar halni, az szerintem nem csak ijesztget! De egy erős, kitartó, épelméjű ember ilyet sosem tesz!
2013. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és tisztelet a kivételnek, a tiniknél teljesen másról van szó, ha ilyen megfordul a fejükben, és kísérleteznek! Náluk nyílván az ok a rossz családi háttér, a nevelési környezet, és még sorolhatnám... Őket nagyon sajnálom, és féltem, sajnos a kifejletlenségük miatt sem lehet sokszor helyrebillenteni Őket, Ők sokkal nagyobb figyelmet érdemelnek!
2013. jún. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Én is kísérleteztem régebben, de rájöttem ez tényleg csak figyelemfelhívás. Aki nagyon megakarja tenni, megteszi és sikerül is neki.
2013. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem sikerült,mert gyógyszerrel próbáltam és kihánytam szinte azonnal.Gondolhattam volna,mert én minden vacakra azonnali hányással reagálok.A környezetembe senki se tudja,direkt a szüleim több napos nyaralására időzítettem.Egyedül voltam.Egy körbehányt szobával és pár órás eszméletvesztéssel megúsztam.
2013. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem minden csak figyelemfeleltés. egy ismerősöm nemrég beadta magának az egész avi inzlunadagját egyszerre. Túlélte. A dokik se tudják, hogyan.
2013. jún. 5. 18:22
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Engem már nem vesznek komolyan szerintem, annyiszor hajtogatom hogy megölöm magam és annyiszor teszem meg ugyanazokat a dolgokat , hogy ne mhinnék hogy meg is történik. Vagdosom a karomat, nagyon sok erős gyógyszert vettem be, amitől csak beszédültem és olyan volt mintha berúgtam volna, de nem mondtam anyumnak hogy rosszul vagyok csak hogy sokat vettem be. (amúgy erős nyugtató)

és nem figyelemfelhívásként csináltam ,bár kitudja lehet hogy tudatalatt mégis.


15.l

2013. jún. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Miért? Előtted az élet. A kezdeti nehézségektől ne ijedj meg! Családi okai vannak a kísérleteidnek?
2013. jún. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 éves vagyok, és egyik teljesen átlagos este bekattantam. Szokásom, hogy minden éjszaka fennmaradok, úgyhogy szokásomhoz híven akkor is, és olyan szomorúság tört rám, és olyan kényszerhelyzet melyben egy hang mindig azt mondta, hogy "Tedd meg, és vége lesz." Nem nyugodtam addig, míg nem cselekedtem, de valahol tudtam, hogy túl fogom élni, így teljes nyugodtsággal bevettem egy üveg erős piával több, mint 30 darab gyógyszert. Nem tudom mi volt benne, de szerintem négyféle volt. Fájdalomcsillapító, görcsoldó, nyugtató, stb.. És nagyon sok cigarettát szívtam. Nem lett semmi bajom, úgy éreztem magam, mint aki nincs magánál, máshogy láttam a színeket, émelyegtem, olyan volt, mintha drogoztam volna. Emlékszem, hogy nem mertem elaludni, nehogy örök álom legyen belőle, a többire egyáltalán nem emlékszem. Volt még pár ilyen utazásom, de ez volt a legdurvább mind közül.
2013. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolóhoz hasonló élményeim nekem is voltak :|

utolsó előtti, mert csúnya vagyok, régebben beszólogattak, nincsenek barátaim, a családomról ne is beszélve,az sincs kb, mert széthullott nagyon, főleg apám távolodott el tőlem (elköltözött), az anyagiak miatt is.. a külsőm is.. minden.

És úgy ahogy az utolsó leírta én is sokáig fent szoktam lenni, rámjön a szomorúság és a kényszer hogy valamit tegyek.. és így történnek dolgok.


15/L voltam :)

2013. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%
már valahol írtam de nem elég egyszer....szerintem olyan gagyi ha valaki látványosan lesz öngyilkos...mármint kiugrik a tízemeletes tetejéről vagy a vonat elé----szerintem olyan gyagyás ha a sok köcsög a véres tetemedet bámulgatja....szerintem is jobb a szobában párnák közt...csak sajna a gyógyszer rám sem hat mert én is kihánytam pedig még kb fél liter vodkát is ittam rá...egyébként is sokan félnek a fájdalomtól és ez érthető is.
2013. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!