Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » öngyilkos lesz?

öngyilkos lesz?

Figyelt kérdés
"tegyük fel" van egy ember akinek elege van mindenből az állandó nem kevés munkából a barátokból akik nem nagyon vannak a családból és úgy általában az egész szaros életből, mit mondanátok neki hogy ne legyen öngyilkos és mit tennétek hogy megakadályozzátok hogy megtegye???

2013. szept. 3. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Változtasson az életén.Lépjen ki a megszokott mederből,de ez ne az öngyilkosság legyen,mert az nem ad lehetőséget,csak elvesz.
2013. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ktk312 ***** válasza:
0%

tegyük fel, jah nekem is bejön a road új albuma...


őszintén szólva semmit sem xd nem tudok lelkivígaszt nyújtani, inkább buzdítani

bár nekem lenne annyierőm h megtegyem

2013. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
El camino.
2013. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kilépni, változtatni az életen manapság pénz kell hozzá.Például van 100millióforintot kezdhetszúj életet TávolKeleten például, ez a változtatás. És sajnos sok ember nem tud változtatni az anyagiak miatt leginkább.
2013. szept. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az EL Camino már szóba jött...
2013. szept. 4. 05:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha valóban komolyan gondolja és depressziós, akkor nem tudsz semmi olyat mondani, amitől meggondolná magát. Sajnos tapasztalat.
2013. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Találjon valamilyen célt. Meghalni bármikor meglehet, szóval ha előtte rosszul élsz is, nem jobb öregen meghalni, hátha történik valami jó, ami ellensúlyozza? Ha most meghalnál, akkor ja, szar életed volt, sokat szenvedtél. De mi van, ha két év múlva, vagy akár tíz év múlva minden megváltozik és sikerül széppé tenned mondjuk negyven éved. Akkor megérte vajon korán meghalni?
2013. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már megértem az embereket hogy miért akarnak öngyilkosok lenni.Jé ilyen az én életem is.Ezért volt már öngyilkosságom de sajnos rám találtak így megszívtam.Azóta gyógyszereket szedek és már jobban vagyok.
2013. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!