Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Véleményeket, tapasztalatokat...

Véleményeket, tapasztalatokat szeretnék kérni.!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék véleményeket kérni!

Aki már fogyasztott herbária hangulatjavító teakeveréket, mi a tapasztalat? Tényleg hatásos?

Előre is köszönöm! (:

19/L



#tapasztalat #hanglatjavító teakeverék
2013. szept. 4. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, olyat még éppen nem. Viszont én a dm-ben vettem Nervenpflege tablettát, az is gyógynövényekből van. Néha eléggé befordulok, pityergek a semmin, olyankor szoktam 1 szemet bevenni abból és 1-2 óra múlva jobban érzem magam tőle, elmúlik a síróinger.
2013. szept. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó az a tea, bár megvallom, hogy én a tabletta formát jobban szeretem. Például a Jutavit Valeriana Relax tablettát szoktam szedni ha kell.

Heti egyszer szokott rá szükségem lenni csak. Régebben teát ittam, csak nem tudom most sajnos megoldani azt.

2013. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm! (:

Igazából csak nem mertem elkezdeni, mert volt hozzá egy papír és azt írták benne, hogy csak akkor fogyasszam ha nem szedek közbe valamilyen gyógyszert. És nekem migrénes fejfájásom van és elég gyakran émelygek ilyenkor gyógyszert szoktam bevenni és nem tudom hogy ezek is számítanak-e...!?

2013. szept. 6. 08:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is migrénes vagyok és azt figyeltem meg, hogy amikor migrénem volt és attól voltam extra ingerlékeny, akkor ha bevettem abból a dm-es tablettából, akkor a migrénem is majdnem elmúlt. Mintha idegi alapon jött volna elő az is. Szóval esetleg próbáld meg azt, hogy a migréngyógyszered nem veszed be és helyette a teával próbálkozol, egy próbát megér.
2013. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm (:
2013. szept. 10. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!