Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kecskeméten milyen lehetőségei...

Kecskeméten milyen lehetőségei vannak szuicid hajlamú, depressziós egyénnek? Ki és hol tud nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hónapja addig csúsztam lefelé míg öngyilkosságot nem követtem el. Persze az "adagolás" nem jött össze. De azóta ugyanott vagyok, a pszichiátrián semmit nem segítettek, és legszívesebben újra megtenném, egy biztosabb módszerrel. De nyilván azért írok itt, mert mégiscsak keresem a kiutat. Úgy érzem egy önsegítő csoport segítene rajtam, vagy olyasvalaki aki ilyenen keresztül ment már, vagy aki szintén hasonló cipőben jár, és szeretné jobban érezni magát/beszélgetne.


Megtisztelő válaszaitokat előre is köszönöm!


22/L



2013. szept. 4. 22:06
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom de rajtam is segíteni kéne. Kecskeméti vagyok én is. 22/F ha találsz ilyen csoportot írj nekem légyszi.
2013. szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdező! Szívesen beszélgetnék veled erről és a miértekről, személyesen. Közel lakok Kecskeméthez, 23/F vagyok.
2013. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!