Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek, hogy nem leszek őszinte...

Félek, hogy nem leszek őszinte a pszichológussal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Holnap fogok menni pszichológushoz.

Egy ideje készülök lélekben, hogy tényleg el tudjak majd mondani mindent.

De most előjött az a szorongató érzés.

Vannak olyan dolgok, amikről senki nem tud, csak én.

És elég kellemetlen ezekről beszélnem.

Hiába mondogatom magamnak, hogy mindent el kell mondanom, félek, hogy amikor majd ott fogok ülni, nem leszek őszinte..


2013. szept. 5. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológusok erre fel vannak készülve. Egyébként sem azonnal kell teljesen megnyílnod, el se várhatják, hogy elsőre egy idegennek elmondj mindent. Gondolom, több alkalommal is fogsz menni.
2013. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szia! Ezzel sokan vannak így (szerintem) nyugi... Végülis mégiscsak egy vad idegen emberről van szó. Én is így kezdtem, nagyon sok mindent el sem mondtam, nekem rengeteg idő kellett ahhoz, hogy elmondjam a dolgaimat a pszichológusnak, olyan is volt, hogy rákérdezett a doki, én meg kussban ültem negyed órán át mert képtelen voltam elmondani. Szerintem ha normális a dokid, akkor meg fogja érteni, esetleg első alkalommal elmondhatod, hogy vannak dolgok, amikről nem mersz beszélni, vagy leírhatod, ha úgy könnyebb és odaadhatod neki
2013. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!